WIADOMOŚCI

Hyundai z komunikacją modelu i30 Nowej Generacji

Mateusz Zawiślak  PR 12.09.2017, przeczytano 138 razy
ilustracjastrzałka

i30 Nowej Generacji to odzwierciedlenie nowej, wybiegającej w przyszłość filozofii projektowania samochodów Hyundai. Precyzyjnie ukształtowana sylwetka, wyrazista linia nadwozia oraz zdecydowane detale tworzą samochód o niezwykłej elegancji. Koreański producent po raz kolejny zdecydował się obrać odważną drogę prowadzenia kampanii stawiając na działania digitalowe, spoty w telewizji oraz komunikację opartą o atrakcyjną ofertę korzyści.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/hyundai-z-komunikacja-modelu-i30-nowej-generacji,33690,artykul.html

Kampania komunikuje model i30 Nowej Generacji w dwóch wersjach nadwozia  Hatchback oraz Wagon. Model i30 to przede wszystkim wysoki standard - nie tylko jazdy, ale także elementów wyposażenia takich jak: czujniki parkowania, automatyczna klimatyzacja dwustrefowa i zaawansowane systemy bezpieczeństwa. Nieczęsto zdarza się, aby samochód, który tak znakomicie wygląda, dawał jednocześnie tak duże poczucie komfortu i przyjemności z jazdy.

Celem działań jest wsparcie sprzedaży wersji dostępnych na rynku od kwietnia 2017 roku.

Kampania wystartowała 8 września. Za planowanie, zakup mediów oraz przygotowanie kreacji internetowych odpowiedzialny jest dom mediowy Havas Media. Autorem spotu telewizyjnego jest agencja Opus B.

Źródło: Havas Media

www.havasmg.com

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

R E K L A M A

Komentarze

 
czwartek 18.01.2018, 135 gości [ lista ]
Signs.pl - Portal polskiej reklamy wizualnej © 1997-2018 ICOS. Wszystkie prawa zastrzeżone