logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Kompania Piwowarska oraz jej dwie marki docenione w konkursie KTR

  PR 01.12.2021, przeczytano 673 razy
ilustracjastrzałka
Od lewej – Michał Szczerba, brand manager Żubr, Tycjan Lewandowski, brand director Tyskie i Żubr, Kamila Sucharzewska, junior brand manager Żubr i Paweł Drubkowski, brand manager Tyskie

Podczas gali KTR i Innovation 2021 kampanie dwóch marek Kompanii Piwowarskiej: Tyskie i Żubr otrzymały łącznie 11 nagród. Lider polskiego rynku piwa otrzymał tytuł Reklamodawcy Roku.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/kompania-piwowarska-oraz-jej-dwie-marki-docenione-w-konkursie-ktr,393961,artykul.html

Fundusz Żubra za powiększanie Biebrzańskiego Parku Narodowego zdobył 4 miecze – 1 złoty w kategorii Communication of the Year wyprzedzając 70 nominowanych kampanii, 2 złote miecze w kategoriach Komunikacji PR i 1 brązowy w kategorii Komunikacji Strategicznej. Do marki Tyskie za inicjatywę: Najman i Stanowski przechodzą na Ty oraz Newsweek i Sieci trafiło łącznie 7 mieczy – 2 złote, 3 srebrne oraz 2 brązowe. Kompania Piwowarska została Reklamodawcą Roku.

– Te nagrody są dowodem na to, że to co robią nasze marki jest wyjątkowe i słuszne. Żubr zawsze stoi na straży puszczy i nie zaprzestaje działań w celu ratowania i ochrony przyrody, a marka Tyskie dba o pozytywne relacje bez względu na poglądy. Cieszymy się, że doceniają to nie tylko konsumenci, ale też branża. KTR to ważny dla nas konkurs bo wiemy, że Return On Idea (ROI) jest dziś bardzo niedoceniane.– skomentował Tycjan Lewandowski, dyrektor marki Tyskie i Żubr.

Na gali KTR i Innovation 2021 przyznano łącznie 164 nagrody: 34 złote, 57 srebrnych i 73 brązowe. 53 nagrody wręczono w konkursie Innovation, w tym 7 złotych, 19 srebrnych i 27 brązowych.

Konkurs Klubu Twórców Reklamy docenia kreatywność, odwagę twórczą, wyrazistą komunikację, idee przełamujące konwencję i aktualność użytych narzędzi, mediów i tematów. Najlepsze prace wybierane są w czterech głównych kategoriach: Communication, Design, Technology oraz Craft.

Tegorocznych zwycięzców ogłoszono 26 listopada br.

Źródło: Kompania Piwowarska

www.kp.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Nabór do konkursu dyplomów FNC rozpoczęty
Dyplomy FNC to zestawienie najlepszych prac dyplomowych absolwentów uczelni artystyczno-projektowych organizowane przez FONT nie czcionka.
Nikon zdobywa trzy nagrody w plebiscycie Fotopolis
Nikon ma przyjemność poinformować, że w plebiscycie Fotopolis na najlepsze produkty i wydarzenia fotograficzne 2022 roku, zdobył, aż trzy nagrody. Miejsce pierwsze w kategorii „Zaawansowany obiektyw roku” firma otrzymała za Nikon NIKKOR Z 400 mm f/4.5 VR S. Na drugiej pozycji w kategorii „Amatorski aparat roku” znalazł się Nikon Z 30, z kolei ostatnie miejsce...
Laureaci trzeciego etapu konkursu Tubądzin Design Awards w kategorii Cultureform
CultureFORM to kategoria specjalna konkursu Tubądzin Design Awards, która daje projektantom możliwość odniesienia się w swoich pracach do dziedzictwa kulturowego i historycznego. Międzynarodowe jury rozstrzygnęło jej trzeci etap. Wyłonieni twórcy reprezentują bardzo wysoki poziom, a ich prace przecierają szlaki w świecie designu.
Po raz 13 Łódź Design Festival wskaże najlepszy polski design
must have to najbardziej rozpoznawalny, niezależny znak jakości, który corocznie przyznawany jest najlepszym polskim produktom. Plebiscyt organizowany przez Łódź Design Festival od 2011 roku przyciąga rodzimych projektantów i producentów, którzy chcą zawalczyć o to niezwykle prestiżowe miano.
Paradyż Designers: podejmij wyzwanie z kolekcją Neve Creative by Maja Ganszyniec
W konkursie Paradyż Designers liczy się kreatywność. Do 17 lutego architekci, projektanci oraz studenci mogą zaprezentować swój pomysł na ponadczasowe wnętrze i wygrać atrakcyjne nagrody. Wystarczy zaskoczyć jury twórczym zastosowaniem kolekcji płytek Neve Creative, opartej na prostocie, szlachetności formy i nowej definicji dekoracji.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764