logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Kompania Piwowarska oraz jej dwie marki docenione w konkursie KTR

  PR 01.12.2021, przeczytano 318 razy
ilustracjastrzałka
Od lewej – Michał Szczerba, brand manager Żubr, Tycjan Lewandowski, brand director Tyskie i Żubr, Kamila Sucharzewska, junior brand manager Żubr i Paweł Drubkowski, brand manager Tyskie

Podczas gali KTR i Innovation 2021 kampanie dwóch marek Kompanii Piwowarskiej: Tyskie i Żubr otrzymały łącznie 11 nagród. Lider polskiego rynku piwa otrzymał tytuł Reklamodawcy Roku.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/kompania-piwowarska-oraz-jej-dwie-marki-docenione-w-konkursie-ktr,393961,artykul.html

Fundusz Żubra za powiększanie Biebrzańskiego Parku Narodowego zdobył 4 miecze – 1 złoty w kategorii Communication of the Year wyprzedzając 70 nominowanych kampanii, 2 złote miecze w kategoriach Komunikacji PR i 1 brązowy w kategorii Komunikacji Strategicznej. Do marki Tyskie za inicjatywę: Najman i Stanowski przechodzą na Ty oraz Newsweek i Sieci trafiło łącznie 7 mieczy – 2 złote, 3 srebrne oraz 2 brązowe. Kompania Piwowarska została Reklamodawcą Roku.

– Te nagrody są dowodem na to, że to co robią nasze marki jest wyjątkowe i słuszne. Żubr zawsze stoi na straży puszczy i nie zaprzestaje działań w celu ratowania i ochrony przyrody, a marka Tyskie dba o pozytywne relacje bez względu na poglądy. Cieszymy się, że doceniają to nie tylko konsumenci, ale też branża. KTR to ważny dla nas konkurs bo wiemy, że Return On Idea (ROI) jest dziś bardzo niedoceniane.– skomentował Tycjan Lewandowski, dyrektor marki Tyskie i Żubr.

Na gali KTR i Innovation 2021 przyznano łącznie 164 nagrody: 34 złote, 57 srebrnych i 73 brązowe. 53 nagrody wręczono w konkursie Innovation, w tym 7 złotych, 19 srebrnych i 27 brązowych.

Konkurs Klubu Twórców Reklamy docenia kreatywność, odwagę twórczą, wyrazistą komunikację, idee przełamujące konwencję i aktualność użytych narzędzi, mediów i tematów. Najlepsze prace wybierane są w czterech głównych kategoriach: Communication, Design, Technology oraz Craft.

Tegorocznych zwycięzców ogłoszono 26 listopada br.

Źródło: Kompania Piwowarska

www.kp.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Konkurs na plakat 55. Festiwalu im. Jana Kiepury
Centrum Kultury w Krynicy-Zdroju ogłasza konkurs na projekt plakatu Festiwalu im. Jana Kiepury.
Firma BenQ ogłosiła konkurs dla projektantów „Inspiracja w naturze” i we współpracy z One Tree Planted będzie sadzić jedno drzewo za każdą pracę spełniającą wymogi regulaminu konkursu.
Znamy mistrzów wojewódzkich, zdobywców nagród Świeć się z Energą
Zakończył się regionalny etap plebiscytu Świeć się z Energą, w którym internauci oddali łącznie prawie 508 tys. głosów i wybrali 16 najpiękniej świątecznie oświetlonych miast w całej Polsce. W dorocznej akcji Energi z Grupy ORLEN każda z miejscowości już wygrała i zdobyła na dobroczynne cele warte 10 000 zł zestawy energooszczędnych sprzętów. Przed nami finałowa...
Feta 2022 – konkurs na plakat festiwalu
Gdański Archipelag Kultury Plama zaprasza do udziału w konkursie na plakat Międzynarodowego Festiwalu Teatrów Plenerowych i Ulicznych FETA. Do wygrania jest 5 tys. zł.
Labo Print S.A. z tytułem Solidny Pracodawca Roku 2021
Międzynarodowy dostawca na rynku kompleksowych rozwiązań reklamowych, ale również lokalny, Wielkopolski pracodawca, który dzięki zaangażowanej grupie specjalistów i pasjonatów, nieustannie rozwija swoją ofertę oraz śmiało wkracza na kolejne rynki europejskie.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764