logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Konkurs Renault: Przyjmowanie zgłoszeń zakończone

  PR 22.05.2019, przeczytano 259 razy
ilustracjastrzałka
Renault EZ-GO

Zakończył się czas przyjmowania zgłoszeń do konkursu „Renault Easy City. Design the Future” skierowanego do osób, które podobnie jak Renault chcą uczestniczyć w kreowaniu miast i transportu przyszłości. Zadaniem uczestników było zaprojektowanie miejsca przesiadkowego z infrastrukturą dla autonomicznego, współdzielonego pojazdu Renault EZ-GO. Organizatorzy otrzymali 13 prac stworzonych przez 24 uczestników.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/konkurs-renault%3A-przyjmowanie-zgloszen-zakonczone,382558,artykul.html

Zgłoszenia do konkursu „Renault Easy City. Design the Future” przesyłali zarówno studenci I roku, jak i osoby pracujące już zawodowo. Dominują uczestnicy związani z branżą architektoniczną, choć swoje prace zdecydowali się również przedstawić studenci wzornictwa przemysłowego czy absolwenci kierunków technicznych. Do udziału w konkursie zgłosiło się 130 osób, a ponad 30 wzięło udział w warsztatach dla uczestników. Wiele osób zdecydowało się na przygotowanie projektu w zespole i ostatecznie 24 uczestników nadesłało w sumie 13 prac.

Zadaniem konkursowym było zaprojektowanie miejsca przesiadkowego z infrastrukturą dla elektrycznego, współdzielonego pojazdu autonomicznego Renault EZ-GO. W projekcie należało uwzględnić trendy w projektowaniu miast i usług mobilnych, a także potrzeby konkretnych użytkowników (tzw. person). Pula nagród dla laureatów wynosi aż 35 tys. zł: 20 tys. zł za zdobycie pierwszego miejsca, 10 tys. zł za drugie miejsce i 5 tys. zł za trzecie.

Wkrótce jury, któremu przewodniczy Vincent Carré, dyrektor w Grupie Renault odpowiedzialny za samochody elektryczne i nową mobilność, wybierze pięciu finalistów, a uroczyste ogłoszenie wyników odbędzie się 5 czerwca 2019 r. w centrum Warszawy. Częścią wydarzenia będzie także panel dyskusyjny z udziałem ekspertów oraz ekspozycja i pokazowe przejazdy Renault EZ-GO.

Źródło: Renault Polska

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Laureaci konkursu Złoty Medal targów Festiwaldruku.pl
Znamy już zwycięzców konkursu o Złoty Medal, odbywającego się podczas targów FestiwalDruku.pl. Nagrodzone prace zostaną zaprezentowane właśnie podczas wrześniowej imprezy.
Firma Google ogłosiła nominacje do nagród Google Premier Partner Awards 2019 w sześciu kategoriach. Bluerank ma szansę na tytuł najlepszego partnera w kategorii DISPLAY za kampanię dla Jean Louis David oraz w kategorii VIDEO – za projekt dla Rainbow. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 1 października podczas gali w Dublinie.
Tofu Studio ponownie z Red Dot Award
Gdańskie TOFU Studio zostało ponownie docenione w konkursie RED DOT Award: Brands & Communication Design i po raz drugi otrzymało tę prestiżową nagrodę. Nagrodzonym przez międzynarodowe Jury projektem został kalendarz wieloplanszowy przygotowany na zlecenie Muzeum Narodowego w Gdańsku.
Konkurs na mural w Piasecznie
Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Piaseczno zaprasza do udziału konkursie na projekt muralu. Do wygrania jest 10 tys. zł.
Złote Spinacze 2019. Kategorie konkursowe
Złote Spinacze to konkurs o otwartym charakterze. Kierowany jest do podmiotów realizujących kampanie PR w Polsce: agencji PR, działów PR i komunikacji, firm i instytucji, organów samorządowych i organizacji pozarządowych. Tegoroczna edycja jest siedemnastą w historii konkursu.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764