logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

BADANIE: Onet.pl najczęściej cytowanym medium w lipcu 2019

  PR 23.08.2019, przeczytano 337 razy
ilustracjastrzałka

W rankingu najczęściej cytowanych mediów w lipcu pierwsze miejsce zajął portal Onet.pl  – podaje IMM w najnowszym raporcie „Najbardziej opiniotwórcze media w Polsce”. Na kolejnych miejscach znalazły się Wirtualna Polska oraz telewizja TVN24.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/onet.pl-najczesciej-cytowanym-medium-w-lipcu-2019,383692,artykul.html

Czołówkę najczęściej cytowanych tytułów prasowych otwiera „Rzeczpospolita”, wyprzedzając  „Gazetę Wyborczą” i „Dziennik Gazeta Prawna”.

ilustracjastrzałka

Najczęściej cytowanym dwutygodnikiem była „Wspólnota”. Drugie miejsce na podium zajął tygodnik „Wprost”, a trzecie – „Sieci”.

ilustracjastrzałka

„Forbes” znalazł się na pierwszym miejscu wśród w miesięczników. Drugie i trzecie miejsce należą kolejno do miesięczników „Elle” oraz „Twój Styl”.

ilustracjastrzałka

TVN24 zajął pierwszą pozycję w rankingu. Na kolejnych miejscach uplasowały się Polsat News oraz TVN.

ilustracjastrzałka

RMF FM ponownie zostało liderem cytowalności wśród stacji radiowych. Rozgłośnia wyprzedziła Radio ZET oraz TOK FM.

ilustracjastrzałka

Najczęściej cytowanym portalem internetowym został Onet.pl. Kolejne pozycje zajęły portale Wirtualna Polska oraz wpolityce.pl.

ilustracjastrzałka

„Dziennik Gazeta Prawna” znalazł się na pierwszym miejscu wśród najczęściej cytowanych mediów ekonomicznych w Polsce. Drugie miejsce należy do „Pulsu Biznesu”, trzecie – do „Forbes”

ilustracjastrzałka

Wśród mediów regionalnych na pierwszym miejscu uplasował się Kurier Lubelski.

ilustracjastrzałka

Źródło: Instytut Monitorowania Mediów

www.imm.com.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Kultowe seriale poszukiwane
„Miodowe lata”, „Alternatywy 4” czy „Czterej Pancerni i pies” to tylko niektóre z polskich kultowych seriali, które do dzisiaj cieszą się ogromną popularnością wśród internautów. Każdego miesiąca kilka tysięcy użytkowników wpisuje w wyszukiwarkę tytuły produkcji z ubiegłych lat. Z okazji Światowego Dnia...
RL Media nawiązało współpracę z Pierwszą Ligą Piłkarską
RL Media, jeden z domów mediowych należących do największej, niezależnej grupy komunikacyjnej Group One, nawiązał współpracę z Pierwszą Ligą Piłkarską (Fortuna 1 Liga). Zadaniem spółki będzie doradztwo, consulting w obszarze pozyskiwania partnerów biznesowych i sponsoringu.
Otwarcie Eurowizji Junior 2019 z rekordową oglądalnością
Aż 3,4 mln widzów (dane MOR*, 3,2 mln – dane NAM**) w momencie najwyższej oglądalności, zaś średnio 2,2 mln widzów (dane MOR*, prawie 2 mln – dane NAM**) obejrzało uroczystą Ceremonię Otwarcia Konkursu Piosenki Eurowizji Junior 2019, jaka odbyła się w poniedziałkowe popołudnie w Teatrze Śląskim im. Stanisława Wyspiańskiego w Katowicach. Polska powitała uczestników...
Program „Misja Esport” odnotował znakomity wynik oglądalności odcinka, który był poświęcony premierze gry FIFA 20 oraz startowi drugiej edycji turnieju Ekstraklasa Games. Program obejrzano już ponad 590 tys. razy.
Tomasz Włodarczyk w Sport.pl
1 stycznia 2020 r. do zespołu serwisu Sport.pl dołączy Tomasz Włodarczyk, dotychczas wieloletni dziennikarz „Przeglądu Sportowego”. Wzmocni dział piłkarski serwisu przed gorącym okresem Euro 2020.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764