logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Circlewise: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 10
Stephan Vogel nowym CEO Circlewise

Stephan Vogel został nowym CEO międzynarodowej firmy Circlewise, specjalizującej się w rozwiązaniach technologicznych i strategicznych w obszarze performance marketing, w szczególności związanych z budową i prowadzeniem programów partnerskich. Dotychczasowy CEO, Mathias Hell pozostaje w firmie, obejmując stanowisko COO. Jednocześnie Paweł Lebiedziński obejmuje stanowisko General Manager CEE, a Stian Longva – General Manager Nordics. Wszystkie te zmiany związane są z dokonanym w ostatnim czasie przejęciem przez Circlewise dwóch agencji skandynawskich – Performission Sweden i Performission Norway – i planami ekspansji na kolejne rynki europejskie.

02.08.2021 | przeczytano: 122 razy
Carsmile nowym klientem Circlewise

Carsmile, platforma online samochodów w abonamencie, została klientem Circlewise. Carsmile uruchomi własny program partnerski, korzystając z narzędzi Circlewise. Program będzie prowadzony w 3 różnych modelach sprzedażowych, w tym m.in. niespotykanym do tej pory na rynku motoryzacyjnym modelu CPS (Cost Per Sale, czyli w tym przypadku stała prowizja płacona od sprzedanego auta).

29.06.2021 | przeczytano: 215 razy
Nowa osoba i awans w zespole Circlewise

Kacper Procki awansował na stanowisko Sales Development Manager w agencji Circlewise. Jednocześnie do zespołu warszawskiego biura Circlewise dołączyła też nowa osoba – Artur Pososhko – na stanowisko Junior Account Manager.

25.05.2021 | przeczytano: 267 razy

Miloo Home, marka należąca do portfolio Home Invest International, specjalizująca się w sprzedaży na polskim rynku mebli oraz akcesoriów wnętrzarskich, zostało nowym klientem agencji Circlewise. Start współpracy jest wynikiem wygranego przez Circlewise konkursu ofert. Miloo Home posiada 11 salonów w największych polskich miastach, a celem współpracy z Circlewise jest mocne rozwinięcie sprzedaży w Internecie.

27.04.2021 | przeczytano: 216 razy
Circlewise rozbudowuje międzynarodowy zespół

Do zespołu warszawskiego biura Circlewise dołączyły dwie nowe osoby – Zuzanna Nogańska i Katarzyna Oleksiuk. Równolegle do międzynarodowych struktur Circlewise dołączyła też dwójka Key Account Managerów, którzy wcześniej pracowali w agencji AdHydra (przejętej pod koniec ubiegłego roku przez Circlewise) -  Marlena Mucha i Mateusz Sosnowski.

19.04.2021 | przeczytano: 344 razy
Rikoland SA nowym klientem Circlewise

Rikoland SA został nowym klientem Circlewise. Start współpracy jest wynikiem wygranego przez Circlewise konkursu ofert. Rozpoczęcie stałej współpracy poprzedził 3-miesięczny okres testowy. Za działania dla Rikoland w obszarze Facebooka i Google Ads odpowiada agencja Formup, a za obszar SEO – agencja Promotraffic.

23.03.2021 | przeczytano: 309 razy
Lombi.com nowym klientem Circlewise

Spółka fin-techowa Lombi.com została nowym klientem Circlewise na rynku polskim. Współpraca ma charakter długoterminowy. W ramach kampanii launchowej: “Liczysz się Ty!”, która potrwa przez cały 2021 r., a jej wiodącym medium jest telewizja, Lombi.com w lutym uruchomiła w oparciu o Circlewise Partnership Hub swój program partnerski, którego celem jest zwiększenie liczby rejestracji i aktywności na platformie

25.02.2021 | przeczytano: 420 razy
Artykuły z cyklu Portfolio
Justyna Spytek wzmacnia międzynarodowy zespół Circlewise

Do międzynarodowych struktur Circlewise dołącza Justyna Spytek, na stanowisko Client Success Director. Będzie raportować bezpośrednio do Mathiasa Hella, CEO Circlewise. Justyna Spytek jako ekspert e-commerce i performance marketingu z branżą internetową związana jest od 17 lat, m.in. jako wieloletnia dyrektor zarządzająca firmy TradeTracker Poland. Jest również trenerem DIMAQ, jak również wykładowcą w Akademii Leona Koźmińskiego oraz wykładowcą i członkiem rady programowej w Collegium Civitas.

01.02.2021 | przeczytano: 334 razy

DUKA została nowym klientem Circlewise na rynku polskim, współpraca ma potrwać przez cały rok 2021. Obejmuje całościową obsługę komunikacji digital marki DUKA w Polsce, ze szczególnym uwzględnieniem działań zasięgowych oraz afiliacyjnych z wykorzystaniem platformy Circlewise.

17.12.2020 | przeczytano: 188 razy
Circlewise przejmuje Adhydrę

Circlewise AS, międzynarodowa firma z centralą w Norwegii dostarczająca rozwiązań w obszarze marketingu digital z naciskiem na programy partnerskie, dokonuje przejęcia polskiej agencji Adhydra, specjalizującej się w performance marketingu „nowej generacji”. Paweł Lebiedziński, dotychczasowy CEO agencji Adhydra, obejmuje stanowisko COO w międzynarodowych strukturach Circlewise. Dzięki przejęciu, Polska będzie dla Circlewise hubem na potrzeby rozwoju na kolejne rynki europejskie.

30.11.2020 | przeczytano: 656 razy
1
Strona 1/1 (artykułów: 10)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764