logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Polsat Media: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 65

Poniżej cutujemy w całości oświadczenie sieci Żabka w związku ze skandalem wywołanym wypowiedziami Jana Pietrzaka i Marka Króla na antenie TV Republika.

04.01.2024 | przeczytano: 593 razy
Spicy Mobile buduje nowy dział sprzedaży

Spicy Mobile rekrutuje i tworzy nowy dział sprzedaży. Na jego czele stanął Przemysław Woźniak, od lat związany z agencją.

27.11.2023 | przeczytano: 272 razy
Zdrofit - Reklama 3D na ekranie w centrum Warszawy

Od października, w samym centrum Warszawy, emitowana jest trójwymiarowa reklama sieci klubów fitness Zdrofit. Widzowie mogą zobaczyć, jak trójwymiarowi bohaterowie kampanii ćwiczą i zachęcają do wspólnego treningu w Zdroficie.

16.11.2023 | przeczytano: 814 razy
Artykuły z cyklu Portfolio
Uczestnicy II edycji programu liderskiego IAA Polska Marketing Masterminds

IAA Polska zakończyło kilkuetapowy proces selekcji do dwuletniego, bezpłatnego programu liderskiego Marketing Masterminds. Podczas inauguracji poznaliśmy 13 najlepszych z najlepszych – przyszłych liderów branży komunikacji marketingowej. Z przemową motywacyjną wystąpił Cezary Stypułkowski, Prezes mBank. To już druga edycja programu, którego celem jest znalezienie i wszechstronne wsparcie w rozwoju marketingowych talentów.

31.10.2023 | przeczytano: 498 razy
Marketing Masterminds IAA Polska twórcami gry o mechanizmach działania reklamy

 „Misja Kapibara” to gra edukacyjna w unikalnej formie podcastu, skierowana do uczniów szkół podstawowych, którą pro bono przygotowali uczestnicy pierwszej edycji programu liderskiego IAA Polska Marketing Masterminds. Rozwiązując zagadkę kryminalną, dzieci mają szansę zrozumieć mechanizmy i technologie wykorzystywane w komunikacji reklamowej.

23.10.2023 | przeczytano: 488 razy
Nowe osoby w Dziale Sprzedaży Agencyjnej Grupy Eurozet

Radosław Włoda objął stanowisko dyrektora sprzedaży online Grupy Eurozet w Zespole Sprzedaży Agencyjnej. Dołączył do niego również Jarosław Żurawski jako doradca ds. sprzedaży, a Dorota Pawlikowska objęła stanowisko menadżera ds. projektów specjalnych w Zespole Akcji Niestandardowych i Promocji.

17.10.2023 | przeczytano: 259 razy
Onesano inauguruje kampanię TV i digitalową

Producent naturalnych suplementów diety, onesano rusza z kampanią telewizyjną i digitalową, która potrwa do 29 października br. Nowe produkty w portfolio marki będą reklamowane w kluczowych kanałach lifestyle’owych z uwzględnieniem stacji tematycznych. Bannery sponsorskie zostaną również wykorzystane w kampanii online.

27.09.2023 | przeczytano: 420 razy
Kampania promująca drukarki Canon ze spotami w TV i muralem w centrum Warszawy

Spoty w największych stacjach telewizyjnych, mural przy metrze Politechnika, akcja influencerska, promocja w social mediach oraz na największych portalach informacyjnych – Canon wystartował ze swoją zintegrowaną kampanią pod hasłem “Piękno zasługuje na wydruk z jakością Canon”. Jej celem jest upowszechnienie w Polsce domowych wydruków oraz zbudowanie świadomości klientów, aby ich pierwszym wyborem podczas podejmowania decyzji zakupowych była właśnie drukarka Canon.

22.09.2023 | przeczytano: 554 razy
Grill bez Pudliszek to jak… Katowice bez Spodka - kampania DOOH

Pudliszki rozpoczęły sezon na grilla, stawiając na kontekstową kampanię na ekranach LED w największych polskich miastach. Seria obrazowych porównań pokazywała, że grill i Pudliszki to absolutnie nierozerwalne połączenie: Grill bez Pudliszek to jak... Katowice bez Spodka czy Warszawa bez Pałacu Kultury! Dzięki wykorzystaniu geolokalizacji każdy ekran wyświetlał inny komunikat, dopasowując wyświetlaną reklamę do otoczenia konsumenta.

05.07.2023 | przeczytano: 815 razy
Reklama 3D na ekranach DOOH i kampania kontekstowa

Reklama piwa bezalkoholowego zyskała nowy wymiar dzięki trójwymiarowej animacji wyświetlanej w samym centrum Warszawy. Kompania Piwowarska postawiła na anamorficzną animację 3D na ekranach LED. Taka kreacja tworzy wrażenie, że butelka bezalkoholowego piwa wychyla się poza krawędzie telebimu, przyciągając uwagę konsumentów. Spektakularnej animacji towarzyszy kontekstowa kampania zasięgowa, która przyciąga uwagę dynamicznymi hasłami, kontekstowo dopasowanymi do lokalizacji.

28.06.2023 | przeczytano: 770 razy
1 2 3
Strona 1/7 (artykułów: 65)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764