logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Przestrzeń: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 223
Przestrzeń, która inspiruje - neuroróżnorodność w projektowaniu biur

Trend projektowania przestrzeni biurowych z myślą o neuroróżnorodnosci wyznacza nową jakość pracy i życia zawodowego. Tworzenie inkludującego środowiska pracy, które respektujev różnorodność neurologiczną, przyczynia się do zwiększenia zadowolenia i zaangażowania pracowników, poprawia ich efektywność i produktywność. Co więcej, organizacje promujące neuroróżnorodność budują reputację jako pracodawcy, którzy dbają o dobro pracowników i tworzą otwarte, przyjazne środowisko pracy.

14.08.2023 | przeczytano: 440 razy
Nowoczesne rozwiązania architektoniczne w branży retail

Z Katarzyną Szymoniak, Głównym Architektem w RockCapital rozmawiamy o nowoczesnych rozwiązaniach architektonicznych przy projektowaniu parków handlowych.

11.08.2023 | przeczytano: 474 razy
Przestrzeń, która inspiruje – neuroróżnorodność w projektowaniu biur

Trend projektowania przestrzeni biurowych z myślą o neuroróżnorodnosci wyznacza nową jakość pracy i życia zawodowego. Tworzenie inkludującego środowiska pracy, które respektuje różnorodność neurologiczną, przyczynia się do zwiększenia zadowolenia i zaangażowania pracowników, poprawia ich efektywność i produktywność. Co więcej, organizacje promujące neuroróżnorodność budują reputację jako pracodawcy, którzy dbają o dobro pracowników i tworzą otwarte, przyjazne środowisko pracy.

28.07.2023 | przeczytano: 480 razy

Do Stowarzyszeniu Producentów Reklamowych (SPR), dołączył dom produkcyjny RIOTS. To już 26ta  firma zrzeszona w tej organizacji.

28.07.2023 | przeczytano: 224 razy
Pierwsze w Europie boisko w kształcie kubełka KFC

Marka KFC znana jest ze swoich działań na rzecz lokalnych społeczności. Właśnie powstało pierwsze w Europie, wielofunkcyjne boisko KFC Spot, zlokalizowane w Ostrowie Wielkopolskim. Przestrzeń odpowiada na potrzeby młodych ludzi, zapewniając im miejsce do wspólnych spotkań, gry w piłkę nożną i koszykówkę. Całość została wybudowana w oryginalnym kształcie ikonicznego kubełka KFC. Na tym jednak nie koniec. KFC szuka kolejnych miejscowości w całej Polsce, które chciałyby, aby podobny KFC Spot powstał także w ich okolicy.

07.07.2023 | przeczytano: 356 razy
Odwiedzamy nowe biuro OKK! PR

Lokalizacja siedziby znanej warszawskiej agencji PR, skoncentrowanej na promocji designu i architektury, nie mogła być przypadkowa. Instytut Wzornictwa Przemysłowego to jedna z pierwszych placówek promujących wzornictwo w powojennej Europie. Od ponad 70 lat upowszechnia polski design, będąc jedyną w kraju instytucją o statusie jednostki naukowej. Jego siedziba okazała się być idealnym miejscem dla firmy, która ceni sobie specyficzny urok Starego Miasta i kunszt tutejszej architektury. Poczucie, jak ważna jest aranżacja przestrzeni, jest zakorzenione w DNA agencji OKK! PR. Potwierdza to wystrój wnętrz i znakomity adres biura, tuż obok tętniących życiem kolorowych kamienic Starówki, przy ul. Świętojerskiej 5/7 w Warszawie.

07.07.2023 | przeczytano: 373 razy
CTP i Fundacja Gdańska rewitalizują tereny przy Drodze do Wolności

W sąsiedztwie Bramy Głównej Stoczni Gdańskiej oraz Europejskiego Centrum Solidarności otwarto nową przestrzeń plenerową. Teren o powierzchni ponad 1 700 mkw., na którym przed laty znajdował się historyczny budynek stoczniowej stołówki, ma być miejscem wydarzeń kulturalnych i spotkań organizowanych z inicjatywy organizacji pozarządowych. Projekt został zrealizowany przez Fundację Gdańską we współpracy z Inicjatywą Miasto, a jego inwestorem jest deweloper CTP.  

09.06.2023 | przeczytano: 465 razy
Rankomat.pl promuje bezpieczne wakacje z polisą turystyczną

Przed nami rekordowe lato pod względem wakacyjnych wyjazdów. Od początku roku wycieczkę zagraniczną z biurem podróży kupiło o 40% osób więcej niż w tym samym okresie 2019 roku – ostatnim przed pandemią COVID-19. W odpowiedzi na wzmożone zainteresowanie wyjazdami, multiporównywarka ubezpieczeń i usług finansowych rankomat.pl startuje z wakacyjną kampanią, w której promuje polisę turystyczną jako gwaranta bezpiecznej podróży i spokojnego wypoczynku.

06.06.2023 | przeczytano: 459 razy
Konkurs Benq Designview 2023 - Viva Magenta

Zaprojektuj oryginalną postać inspirowaną kolorem roku Pantone, Viva Magenta, aby mieć szansę na wygranie designerskiego monitora premium BenQ i nagród pieniężnych!

29.05.2023 | przeczytano: 481 razy
Samsung wprowadza linię monitorów Smart 2023

Nowe portfolio monitorów Smart marki Samsung oferuje rozwiązania maksymalizujące produktywność oraz zapewnia lepsze dopasowanie do potrzeb użytkownika.

26.05.2023 | przeczytano: 463 razy
1 2 3
Strona 1/23 (artykułów: 223)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764