logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

more communications agency: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 18
Angelika Waszkiewicz z awansem w More Communications Agency

Angelika Waszkiewicz awansowała na stanowisko PR Managera w more communications agency. Będzie odpowiadać m.in. za budowanie i kompleksową realizację kampanii dla klientów z obszaru brand PR.

17.01.2023 | przeczytano: 229 razy

Z początkiem października do grona klientów more communications agency dołączył koncern technologiczny Panasonic oraz marki Technics i Lumix. W ramach współpracy agencja zajmie się m.in. prowadzeniem działań z zakresu brand PR, koordynacją współprac z mediami i influencerami oraz obsługą biura prasowego. Oprócz prac na rzecz marek Technics i Lumix w wymienionych obszarach, more communications agency będzie odpowiedzialna za komunikację wszystkich kategorii produktowych z portfolio Panasonic, w tym: telewizorów, kamer i aparatów, audio i video, słuchawek, małego AGD oraz produktów do pielęgnacja ciała.

28.11.2022 | przeczytano: 131 razy
Wzmocnienia w zespole More Communications Agency

W listopadzie do more communications agency dołączyły dwie osoby. Patrycja Jaksim, która jako Account Executive zasiliła zespół Brand PR oraz Krzysztof Kwintkiewicz na stanowisku Senior Account Executive. Krzysztof odpowiada za realizację działań z obszaru PR korporacyjnego.

17.11.2022 | przeczytano: 312 razy
SAPR z nowym zarządem

Emilia Hahn, założycielka agencji PR Hub, została prezeską Stowarzyszenia Agencji Public Relations.   Do zarządu weszli również Łukasz Dziedzic, członek zarządu i dyrektor generalny Grupy PRC Holding, Sylwia Kuligowska, CEO i założycielka SCOPE PR, Paweł Soproniuk, prezes zarządu, partner w Neuron APR oraz Jakub Zajdel, CEO more communications agency. Zarząd SAPR został wybrany na dwuletnią kadencję. Wybory odbyły się 14 września, podczas walnego zgromadzenia członków Stowarzyszenia Agencji Public Relations.

15.09.2022 | przeczytano: 403 razy
K2 Create z nową kadrą menedżerską i nowo zatrudnionymi osobami

Do agencji K2 Create (Grupa K2) dołącza Natalia Krzyśków jako Client Service and Business Director i Magdalena Pierzynowska jako Traffic Manager. Katarzyna Zemlik staje na czele działu strategii, a Katarzyna Szmidt obejmuje stanowisko HR Business Partner. Agencja wzmacnia także działy kreacji i Social Media.

11.04.2022 | przeczytano: 658 razy
More Communications Agency powiększa zespół

Do zespołu more communications agency dołączyły dwie osoby – Marek Kubisiak, który objął nowo utworzone stanowisko Senior Communications Specialist oraz Jagoda Mówińska na stanowisko Account Executive.

23.09.2021 | przeczytano: 533 razy
More Communications Agency dla SoDA

W lipcu 2021 r. more communications agency rozpoczęła współpracę z SoDA (Software Development Association Poland), największą w Polsce organizacją zrzeszającą pracodawców usług IT, reprezentującą interesy polskich software house’ów oraz promującą branżę technologiczną na rynku krajowym i międzynarodowym. Współpraca obejmuje m.in. doradztwo w zakresie public relations, public advocacy oraz działania w mediach.

16.09.2021 | przeczytano: 478 razy
More Communications Agency dla Casillero Del Diablo

15 lutego wystartował konkurs konsumencki „Spotkanie Legend” organizowany przez markę Casillero Del Diablo z portfolio CEDC International we współpracy z Manchester United Ltd. Za koncepcję oraz całościową realizację projektu odpowiada more communications agency.

26.03.2021 | przeczytano: 495 razy
Anita Bogucka zajmie się obsługą mediów społecznościowych w More Communications Agency

Anita Bogucka z marketingiem i PR-em związana jest od ponad 3 lat. W more communication agency objęła stanowisko Social Media Specialist. Do jej obowiązków należy kompleksowe zarządzanie profilami Klientów agencji w mediach społecznościowych.

09.12.2020 | przeczytano: 670 razy
Joanna Lach w More Communications Agency

Do zespołu more communications agency dołączyła Joanna Lach, która objęła stanowisko Account Executive.

26.11.2020 | przeczytano: 631 razy
1 2
Strona 1/2 (artykułów: 18)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764