logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Value Media z obsługą 360 grupy Trefl

  PR 28.09.2022, przeczytano 237 razy

Value Media wygrało przetarg na kompleksową obsługę mediową firmy Trefl SA. Agencja odpowiada za strategię, planowanie i zakup mediów online i offline. W obszarze digital i influencer marketingu Value Media będzie współpracować w modelu House of Communication z agencjami Group One: martech i e-commerce SalesTube oraz branded contentową Labcon.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/value-media-z-obsluga-360-grupy-trefl,397391,artykul.html

Wraz z wygranym przetargiem Value Media rozpoczyna całościową obsługę komunikacyjną firmy Trefl SA., wiodącego producenta puzzli w Europie i gier planszowych w Polsce. Trefl ma w swoim portfolio kilkanaście marek i około 2000 produktów, sprzedawanych do ponad 50 krajów na całym świecie.

- Value Media w zaprezentowanej strategii doskonale zaadresowało nasze potrzeby wynikające z obszerności portfolio Trefl oraz ciągłego rozwoju digitalizacji procesów sprzedaży. Wybraliśmy do współpracy partnera, który w rekomendacji doboru kanałów marketingowych wziął pod uwagę wszelkie dane biznesowe, wiedzę o naszych konsumentach i ich potrzebach oraz przedstawił plan realizacji oparty na synergii działań online i offline - Aleksandra Krzymińska, Dyrektor Działu Marketingu Produktów TREFL SA

Współpraca agencji Group One z firmą Trefl SA. obejmuje strategię, planowanie i zakup mediów online i offline, w tym TV. Pierwsze działania na szeroką skalę ruszą już w październiku wraz z jesienną komunikacją ponad 20 projektów klienta.

- Tak szerokie portfolio marek i produktów firmy Trefl wymagało strategii, która zaadresuje potrzeby konsumentów wszystkich pokoleń, precyzyjnego targetowania behawioralnego i doboru najbardziej efektywnych kanałów do każdej z grup. Cieszymy się, że to zadanie powierzono właśnie nam i na bazie naszych strategicznych rekomendacji będziemy mogli wdrażać pozytywną zmianę biznesową jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się rodzinnych firm z prawie 4-letnią tradycją - mówi Rafał Wachnik, dyrektor zarządzający Value Media.

Współpraca Value Media z Trefl SA. rozpoczęła się z początkiem września.

Źródło: Value Media

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Heads Advertising z kampanią dla Oleju Wielkopolskiego
Ruszyła ogólnopolska kampania Oleju Wielkopolskiego przygotowana przez agencję Heads Advertising, pod hasłem „Wielkopolski WIE”.
„499 sekund” – wystawa dźwiękowa Agnieszki Słodownik i Karoliny Wlazło-Malinowskiej w galerii Art Walk na placu Europejskim
Ghelamco Poland i Fundacja Sztuka w Mieście zapraszają na niecodzienną wystawę galerii Art Walk. „499 sekund” to narracja dźwiękowa, którą widzowie eksplorują, używając własnych smartfonów i słuchawek. Już 8 grudnia artystki opowiedzą o powstawaniu wystawy w ramach autorskiego oprowadzania po ekspozycji.
Cheetos zachęca do wspólnej rodzinnej zabawy w towarzystwie limitowanej edycji chrupek
„A Ty co ułożysz z Cheetos Hashtags?” to hasło ogólnopolskiej kampanii, w której Cheetos prezentuje dwie nowości o oryginalnym kształcie chrupek w postaci hashtagu. Limitowana edycja Cheetos to odpowiedź na oczekiwania współczesnych konsumentów, którzy poszukują ciekawych smaków i okazji do spędzania czasu w rodzinnym gronie. Aby zainspirować i zaangażować do wspólnej...
ASB Poland ponownie stawia na Skylight
Firma ASB Poland, zakończyła proces zwiększenia i aranżacji powierzchni w budynku Skylight. W efekcie dotychczasowe biuro przeszło metamorfozę, a inspirowaną naturą przestrzeń biurową stworzono na 16 i 20 piętrze. Za zarządzanie procesem aranżacji, o łącznej powierzchni ponad 1900 mkw., odpowiadał dział Workplaces w firmie Globalworth, która jest właścicielem i...
Cykl szkoleniowy CAD Projekt Design z Grupą Tubądzin
Projektowanie to proces wymagający szerokiej wiedzy i profesjonalnego podejścia. Dlatego w realizacji najbardziej wyszukanych wizji pomagają dziś zaawansowane programy, takie jak CAD decor PRO. Autorzy aplikacji wraz z Grupą Tubądzin przeprowadzili cykl szkoleń w największych miastach w Polsce.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764