logo
WIEDZA
Polska reklama i poligrafiaWIEDZA

Semilac: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 18
Kosmetyczne Rewolucje – nowy program na antenie TVN Style

Już w najbliższą sobotę o godz. 17:40 na kanale TVN Style zadebiutuje wyjątkowy program. „Kosmetyczne rewolucje” niewątpliwie zmienią polską branżę kosmetyczną! To nowa produkcja niosąca ze sobą dawkę fachowej wiedzy, w której metamorfozie zostaną poddane salony manicure. Program poprowadzą Sylwia Gołębiewska oraz Paulina Pastuszak, znane ekspertki w dziedzinie stylizacji paznokci i biznesu.

16.05.2019 | przeczytano: 401 razy
Świąteczna kampania E. Wedel

Okres przedświąteczny jest bardzo intensywny – czas szybko upływa na sprzątaniu, gotowaniu i kupowaniu prezentów. W tej gorączce łatwo się zatracić, dlatego wysłannicy E. Wedel pod postacią chłopca i zebry mówią stop i przypominają, co w święta jest najważniejsze – dziecięca radość. Marka w swojej bożonarodzeniowej kampanii podsuwa także Polakom pomysły na prezenty i zachęca do dołączania do nich wedlowskich słodyczy – ponieważ wszystko jest lepsze z Wedlem.

04.12.2018 | przeczytano: 353 razy
Technologia AR i wirtualny makijaż z marką Semilac

Semilac wraz z nowymi produktami wprowadza kolejne technologiczne udogodnienia dla swoich klientek. Od teraz polski producent lakierów hybrydowych na swoim profilu na Facebooku proponuje klientkom interaktywne narzędzie Augumented Reality, które pozwala na stworzenie wirtualnego makijażu. To niezwykle proste – wystarczy smartfon.

29.10.2018 | przeczytano: 323 razy
Finał kampanii Semilac - All In My Hands

W ostatniej kampanii CSR-owej All In My Hands polski producent lakierów hybrydowych aktywizował studentki kierunków kosmetycznych, organizując dla nich warsztaty prowadzone na uczelniach w całej Polsce. Szkolenia odbyły się w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Białymstoku i Poznaniu. Dodatkowo marka Semilac przeprowadziła konkurs grantowy skierowany do przyszłych stylistek paznokci – autorki najbardziej innowacyjnych biznesplanów, dzięki otrzymanym środkom o  łącznej wartości 10 000 zł, będą mogły dalej rozwijać swoje skrzydła!

18.09.2018 | przeczytano: 400 razy
Semilac i Yes we wspólnym marketingowym sojuszu

Semilac podjął kolejną współpracę z polską marką. Tym razem producent lakierów hybrydowych i kosmetyków kolorowych połączył siły z producentem biżuterii YES, tworząc szereg wspólnych działań marketingowych. Obie marki połączyło zamiłowanie do kobiecego piękna, spójność idei i nieszablonowe podejście do komunikacji marketingowej.

03.09.2018 | przeczytano: 336 razy
Chatbot Semilac - wirtualny asystent, który wie wszystko o lakierach hybrydowych

Doradza, dobiera stylizacje, inspiruje klientki - a to tylko niektóre zadania chatbota Semilac, który pierwszego sierpnia został uruchomiony na facebookowym profilu marki. Wirtualny asystent to odpowiedź firmy na potrzeby klientek, które szukając informacji o lakierach hybrydowych, trafiają najczęściej do jej Messengera.

07.08.2018 | przeczytano: 520 razy
Semilac i Deezee łączą siły we wspólnym aliansie marketingowym

DeeZee.pl, lider sklepów internetowych oferujących kobiece obuwie, oraz Semilac, producent lakierów hybrydowych numer 1 w Polsce*, nawiązują współpracę i tworzą zintegrowaną kampanię digitalową skierowaną do kobiet. Obie marki odnoszą ogromne sukcesy angażując swoją społeczność w social media, dlatego cross-promocja pozwoliła na umocnienie silnej pozycji brandów i poszerzenie grupy docelowej.

02.08.2018 | przeczytano: 567 razy
Manifique Semilac Magazine – autorskie czasopismo Semilac

Semilac, jako jedyna polska marka lakierów hybrydowych wychodzi naprzeciw potrzebom konsumentek oraz profesjonalistów i wydaje autorski kwartalnik Manifique Semilac Magazine, w którym czytelniczki znajdą najnowsze trendy – nie tylko kosmetyczne, wyjątkowe stylizacje i eksperckie porady. Czasopismo można zakupić na stronie www.semilac.pl oraz w salonach sieci Empik i RUCH.

05.06.2018 | przeczytano: 989 razy
Rusza najnowsza kampania 360 marki lakierów hybrydowych Semilac

Już dzisiaj, 25 maja, w mediach masowych ruszy ogólnopolska, zintegrowana kampania marki Semilac. Podobnie jak w zeszłym roku lider branży polskich lakierów hybrydowych* będzie przekonywać klientki o tym, że „Najlepszy kolor to trwały kolor”. Działania komunikacyjne zbudowane wokół hasła „Poznaj moc koloru” będą widoczne w telewizji, prasie oraz w digitalu. W kampanii i nowym spocie pojawią się  Margaret i Agnieszka Woźniak-Starak.

25.05.2018 | przeczytano: 1547 razy
Semilac - Społeczność kluczem do bycia love brandem

Nie ma idealnej recepty na to, jak marka powinna działać w social media.  Na pewno kluczowa jest dobra strategia: odpowiednio dobrany, wysokiej jakości content, regularność publikowania i dobre pomysły. Nie można zapomnieć też o najważniejszym czynniku, dla którego jesteśmy obecni w social media – społeczność.

10.05.2018 | przeczytano: 1501 razy
1 2
Strona 1/2 (artykułów: 18)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764