logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Włocławek: Konkurs na mural

   15.08.2019, przeczytano 335 razy
ilustracjastrzałka

Urząd Miasta Włocławek zaprasza do udziału w konkursie konkursu na projekt i wykonanie muralu zlokalizowanego na budynku w Dzielnicy Stare Miasto. Do wygrania jest 10 tys. zł.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/wloclawek%3A-konkurs-na-mural,383606,artykul.html

Celem konkursu jest wyłonienie najlepszego muralu (wielkoformatowego malowidła ściennego), inspirowanego charakterystycznymi cechami Włocławka, wydarzeniem lub obiektem historycznym (obecnie już nieistniejącym). 

Mural będzie zlokalizowany na ścianie bocznej budynku mieszkalnego przy ul. Żabiej 14/16 we Włocławku. Budynek znajduje się w granicach Dzielnicy Stare Miasto, wpisanej do rejestru zabytków.

  Konkurs na projekt i wykonanie muralu ma charakter otwarty. Wykonanie muralu przez laureata konkursu jest obowiązkowe.

  Projekty zgłoszone do konkursu zostaną ocenione przez Jury złożone z przedstawicieli Urzędu Miasta Włocławek, m.in. Architekta Miejskiego, Plastyka Miejskiego,  przedstawicieli Wydziału Kultury, Promocji i Komunikacji Społecznej, Biura Rewitalizacji, przedstawicieli Galerii Sztuki Współczesnej we Włocławku oraz Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków i środowiska artystycznego.

   Nagrody

   Laureat konkursu otrzymuje nagrodę za projekt w wysokości 10 000 zł brutto. Nagroda pieniężna stanowi jednocześnie zryczałtowane wynagrodzenie za przeniesienie na organizatora majątkowych praw autorskich projektu, na które będzie zawarta stosowna umowa. Laureat konkursu oprócz ww. nagrody, otrzymuje środki finansowe, jakie ujął w kosztorysie wykonania muralu, m.in. na zakup farb i materiałów niezbędnych do jej prawidłowego wykonania, zamówienie podnośnika, rusztowania itp.

   Harmonogram

   1. Termin nadsyłania zgłoszeń: do 30 sierpnia 2019 r. 
   2. Ogłoszenie wyników: do 12 września 2019 r.
   3. Wykonanie projektu przez laureata: do 30 listopada 2019 r.

   Więcej informacji, regulamin: http://www.wloclawek.pl/pl/artykuly/274/mural

   Źródło: Urząd Miasta Włocławek

   www.wloclawek.pl

   REKLAMA

   Komentarze

   Zaloguj się i dodaj komentarz

   Najnowsze w tym dziale

   RTB House, globalna spółka dostarczająca innowacyjne rozwiązania marketingowe dla największych marek z całego świata, dołączyła do prestiżowego grona firm docenionych za najlepsze praktyki HR-owe w swoim sektorze. We wtorek, 8 października, po raz pierwszy przyznano w Polsce nagrody LinkedIn Talent Awards.
   Pentawards 2019 rozdane - projektanci Hibrands ze srebrnym trofeum
   Za koncept Bee-Fee agencja została nagrodzona srebrną statuetką w jednym z najbardziej prestiżowych konkursów w dziedzinie projektowania opakowań – Pentawards.
   2019 Benq Konkurs Photovue
   Witamy w naszym nowym konkursie, którego celem jest zaprezentowanie Twojego fotograficznego talentu całemu światu.
   26. edycja Golden Drum Festiwal już za tydzień
   26 Międzynarodowy Festiwal Kreatywności Golden Drum ponownie otwiera swoje drzwi. Organizatorzy zapraszają już w następny czwartek, 17 października, do nadmorskiej miejscowości Portorož w Słowenii. „Creativity 4 Change” jest zagadnieniem, wokół którego skupiają się wszystkie wydarzenia dwóch dni festiwalu, zwieńczonych uroczystą galą, podczas której ogłoszeni zostaną...
   Kampania Grupy Havas doceniona w konkursach Złote Spinacze i Effie Awards
   „Jeden dzień - wart całe życie”, kampania społeczna stworzona i zrealizowana wspólnie przez agencje z Grupy Havas: Havas Warsaw, Havas PR Warsaw oraz Havas Media we współpracy z Fundacją Zobacz…JESTEM! zdobyła aż trzy nominacje do nagrody Złote Spinacze oraz jedną w konkursie EFFIE.
    
   Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764