logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Zaproszenie na Festiwal Tkanin 2021

  S 25.05.2021, przeczytano 979 razy
ilustracja

Prezentacja kompleksowej oferty tekstyliów i maszyn do druku oraz nowości produktowych, a także przegląd inspiracji i przykładowych realizacji to program Festiwalu Tkanin 2021 organizowanego przez API.PL.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/zaproszenie-na-festiwal-tkanin-2021,391610,artykul.html

Festiwal Tkanin odbędzie się w dniach 15-18 czerwca 2021 w showroomie API.PL w Aleksandrowie Łódzkim (ul. Okrężna 37, Rąbień). Prezentacje zaplanowane są na godz.: 10:00, 12:00 oraz 14:00.

W trakcie wydarzenia zaprezentowane zostaną tekstylia, podłoża i drukarki, przeznaczone do produkcji:

 • WIELKOFORMATOWYCH MATERIAŁÓW REKLAMOWYCH: flagi, namioty, siatki, parasole, leżaki, systemy wystawiennicze, podświetlane standy,
 • GADŻETÓW PROMOCYJNYCH: koszulki T-shirt oraz inne elementy odzieży, ściereczki do okularów, ręczniki, torby, poduszki typu „Jaśki”,
 • MATERIAŁÓW HOME DECOR i PRZEDMIOTÓW UŻYTKOWYCH: tkaniny obiciowe do produkcji mebli tapicerowanych, tkaniny pluszowe do produkcji materacy, kocyków, zabawek oraz akcesoriów dla zwierząt.

Prezentacje druku na tkaninach zostaną przeprowadzone na ploterach marki EPSON serii SureColor SC-F, SureColor SC-R oraz na drukarkach marki OKI.

DUŻA SUBLIMACJA

 • SC-F10000 Nowość w druku wielkoformatowym
 • SC-F9400 druk z kolorami fluo
 • SC-F6300 druk gadżetów i odzieży

MAŁA SUBLIMACJA

 • SC-F500 format A3
 • SC-F100 format A4

TERMOTRANSFER

 • OKI Pro8432WT / OKI Pro9541WT z białym tonerem

DRUK DTG

 • SC-F2100
 • SC-F3000 (Nowość) – przemysłowy druk DTG

TRANSFER DTF

 • autorskie rozwiązanie API.PL z wykorzystaniem plotera SC-F2100

WYSOKONAKŁADOWY TRANSFER DTF

 • autorskie rozwiązanie API.PL: DTF.PL Max 60

DRUK ŻYWICZNY

 • SC-R5010 Nowość – druk bezpośredni na tkaninach reklamowych

FOLIE TERMOTRANSFEROWE

 • zdobienie tekstyliów foliami flex i flock

Zapraszamy do udziału!

Prosimy wypełnić FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Źródło: API.PL

S - Tekst sponsorowany opublikowany na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Spokój Film wyprodukował trailer radiowego serialu kryminalnego Radia Zet
W poniedziałek 26 września, na antenie Radia ZET, ruszył pierwszy radiowy serial kryminalny „Niech to usłyszą”. Spokój Film wyprodukował trailer promujący nową produkcję. Scenariusz serialu został napisany przez mistrzów polskiego kryminału, Wojciecha Chmielarza i Jakuba Ćwieka.
Value Media z obsługą 360 grupy Trefl
Value Media wygrało przetarg na kompleksową obsługę mediową firmy Trefl SA. Agencja odpowiada za strategię, planowanie i zakup mediów online i offline. W obszarze digital i influencer marketingu Value Media będzie współpracować w modelu House of Communication z agencjami Group One: martech i e-commerce SalesTube oraz branded contentową Labcon.
Międzynarodowa promocja Promo Show 2023
Francja, Niemcy, Holandia, Litwa, Łotwa i Estonia. To kraje, od których rozpoczęta została międzynarodowa promocja targów PROMO SHOW. Wystawcy przyszłorocznej edycji rozdawali zaproszenia na lutowe wydarzenie oraz informowali o zachodzących zmianach na rynku targów reklamy w Polsce. Bezpośrednie spotkania z top agencjami dobrze rokują na frekwencje...
NT–ware, oddział Canon produkujący m.in. uznane oprogramowanie chmurowe uniFLOW Online, zajął pierwszą pozycję na rynku Europy Zachodniej w 2021 r. w kategorii urządzeń i systemów do zarządzania drukiem.
Jak Polacy kupują online?
Odzież (65%), obuwie (52%) i kosmetyki (49%) to zdecydowanie najczęściej kupowane kategorie produktów w sieci. Decyzje zakupowe podejmujemy patrząc przede wszystkim na cenę produktów (77%) i czas realizacji zamówienia (44%), ale też dostępne formy płatności (28%).
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764