logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

European Search Awards: trzy nagrody dla Bluerank

  PR 05.09.2020, przeczytano 925 razy
ilustracja

Poznaliśmy zwycięzców European Search Awards - konkursu, który nagradza najlepsze europejskie agencje i kampanie z obszarów SEO, PPC, Digital i Content Marketing. Jury ESA aż trzykrotnie nagrodziło Bluerank. To najlepszy wynik wśród polskich agencji.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/european-search-awards%3A-trzy-nagrody-dla-bluerank,388333,artykul.html

W tym roku Gala konkursu European Search Awards z uwagi na pandemię po raz pierwszy odbyła się online. Wyłoniono zwycięzców w 42 kategoriach obejmujących najlepsze kampanie, narzędzia i zespoły specjalistów. W tym roku, w wybranych kategoriach, oprócz nagród głównych Jury przyznało także srebrne. Bluerank jako jedyna polska agencja otrzymała aż trzy nagrody. Jest też na trzecim miejscu jeśli chodzi o wszystkich nagrodzonych.

Bardzo nas cieszy, że Jury konkursu także w tym roku doceniło nasze innowacyjne podejście i osiągnięte rezultaty. Wygrał Bluerank, ale za tym sukcesem stoją ludzie. Dziękuję pracownikom za ich zaangażowanie. Partnerom - za zaufanie dla proponowanych rozwiązań. Od wczoraj na naszym koncie jest już 13 nagród European Search Awards, co sprawia, że jesteśmy na podium najliczniej nagradzanych agencji w historii tego najstarszego konkursu branżowego. -  Maciej Gałecki, CEO Bluerank.

W kategorii Best Local Campaign (PPC) Jury ESA nagrodziło projekt Bluerank i PizzaPortal. Współpraca z RAJA zaowocowała dwoma nagrodami: głównej w kategorii Best Use of Search – B2B (PPC) oraz srebrnej w kategorii Best PPC Campaign.

Tegoroczny sukces w European Search Awards cieszy wyjątkowo z kilku względów. To kolejny rok z rzędu kiedy nasza praca zostaje doceniona w tak prestiżowym, niezależnym konkursie. To pokazuje, że realizując kampanie zespół Bluerank utrzymuje wysoką kreatywność i jakość prowadzonych działań. Drugi aspekt to fakt, że nagrodzone zostały projekty realizowane z partnerami reprezentującymi zarówno obszar B2B (Raja), jak i B2C (PizzaPortal). Tym samym udowodniliśmy, że posiadamy kompetencje, które pozwalają na dostarczanie skutecznych i innowacyjnych rozwiązań PPC - niezależnie od charakterystyki i celów marketingowych klienta z którymi przychodzi nam się mierzyć. - Rafał Trąbski, Paid Search Director

Wśród polskich agencji nagrodzone zostały także Harbingers, Onely i Promotraffic. Statuetki powędrują także do agencji, z którymi Bluerank współpracuje w ramach dwóch zagranicznych aliansów: DWF, INTERN i Peak Ace. Gratulujemy!

Źródło: Bluerank

bluerank.pl

Dodatkowe informacje:

Bluerank od 15 lat świadczy swoim Partnerom usługi z zakresu marketingu internetowego. Szerokie spektrum działań agencji skupia się na zagospodarowaniu całej ścieżki Customer Journey. Wykorzystując strategiczne podejście i własne innowacyjne narzędzia, wspiera Partnerów w kształtowaniu decyzji zakupowych ich klientów.

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Złote Spinacze 2024: zgłoszenia do 22. edycji konkursu
Już po raz dwudziesty drugi najlepsze kampanie public relations w Polsce zostaną wyłonione w konkursie Złote Spinacze organizowanym przez Związek Firm Public Relations. Zgłoszenia rozpoczęły się 10 lipca i potrwają do 8 września 2024 r.
Jasnowidze - 5. edycja konkursu dla ilustratorów
Każda książka to osobny świat. Zależy nam na tym, by książkowe światy, do których trafiają dzieci, były jak najlepsze: piękne, intrygujące i pod każdym względem warte tego, by je odkrywać. Wierzymy, że warto szukać takich światów – i wspierać twórców, którzy chcą i potrafią powoływać je do życia. Dlatego...
Złoto dla Polek i OneMulti w IPRA Golden Awards 2024
„To złoto dla nas jako agencji OneMulti, ale przede wszystkim dla Polek, które gremialnie wzięły udział w wyborach parlamentarnych 15 października 2023 roku. Jestem zatem podwójnie dumna i szczęśliwa. Zwyciężyła prospołeczna i proobywatelska postawa naszych rodaczek. Pokazaliśmy również strategiczne znaczenie komunikacji i public relations w...
VML z nominacjami w konkursie KTR
Znamy nominacje KTR dla najbardziej kreatywnych kampanii w Polsce. W tym gronie znalazło się osiem kampanii realizowanych przez VML, które uzyskały 12 nominacji w siedmiu kategoriach. 
Laureaci konkursu Design by Śliwka Nałęczowska 2024
Konkurs Design by Śliwka Nałęczowska pobudza środowisko artystyczne do twórczych działań. Piąta, jubileuszowa edycja wydarzenia, promującego talenty w dziedzinie grafiki i designu, przyniosła niemal 2200 zgłoszeń. Jury wyłoniło 10 projektów, które reprezentowały wysoki poziom artystyczny i najlepiej oddawały hasło kampanii: „Śliwka Nałęczowska – inspiruje...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764