logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Pawełek budzi radość w nowej kampanii E.Wedel

  PR 21.08.2018, przeczytano 479 razy
ilustracjastrzałka

Ruszyła kampania marki E. Wedel promująca kultowe batony Pawełek. Działania pod hasłem „Pawełek budzi radość” obejmą telewizję, outdoor, internet oraz prasę, a ich finałem będzie impreza zorganizowana we współpracy z Wujaszkiem Liestyle i kolektywem DJskim Princess Rap.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/pawelek-budzi-radosc-w-nowej-kampanii-e.wedel,37641,artykul.html

Życie smakuje najlepiej, kiedy jest się już dorosłym, ale w środku młodym – to motto, które przyświeca działaniom kultowych batonów Pawełek. Tegoroczna odsłona kampanii jest ich kontynuacją, zapraszając konsumentów do uwolnienia w sobie radości i doświadczenia jej wspólnie z marką E.Wedel.

20 sierpnia br. E.Wedel wystartował z konkursem, w którym do wygrania są zaproszenia na wyjątkową domówkę z Pawełkiem. Gospodarzem imprezy będzie popularny influencer – Wujaszek Liestyle, a o oprawę muzyczną zadbają dziewczyny z kolektywu DJskiego Princess Rap. Aby wygrać 1 z 50 podwójnych wejściówek na wydarzenie, wystarczy wejść na stronę www.pawelek.wedel.pl odgadnąć hasło wstępu i odpowiedzieć na pytanie „Jaki jest Twój sposób, by obudzić radość na imprezie?”. Autorzy 10 najlepszych odpowiedzi wygrywają nie tylko zaproszenie na domówkę z Pawełkiem, ale również głośniki JBL. Konkurs potrwa do 9 września br.

Akcję wspiera szeroka kampania na nośnikach zewnętrznych oraz działania reklamowe obejmujące m.in. telewizję oraz internet. Za kreację i produkcję spotu odpowiedzialna jest agencja PZL, a aktywności w kanale digital prowadzi agencja Geometry Global. Planowaniem i zakupem mediów zajmuje się dom mediowy OMD, natomiast wsparcie PR, organizację imprezy oraz koordynację działań z influencerami zapewnia Walk PR.

Źródło: E.Wedel

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Api.pl: Dni Otwarte z ploterami Epson
Zapraszamy do udziału w DNIACH OTWARTYCH w Oddziale API.PL w Chorzowie.
Reprocentrum z Gdańska wybrało drukarkę Mutoh Valuejet 1324 X
Drukarka wielkoformatowa Mutoh ValueJet 1324X jest urządzeniem wysoce wszechstronnym, a przez to jednym z najczęściej sprzedawanych ploterów w Polsce. Kolejne urządzenie trafiło do firmy Reprocentrum z Gdańska.
Away, czyli miara samotności - premiera filmu
We wtorek, 19 marca odbyła się premiera filmu AWAY, projektu duetu Marta Frączek oraz Piotr Onopa ze zdjęciami Mikołaja Sygudy. Short jest refleksją nad kondycją dialogu we współczesnym świecie, bycia razem i bycia obok. Realizacją wideo zajął się dom produkcyjny F25.
#jestnaswiecej przeciwko hejtowi w sieci [INFOGRAFIKA]
Hejt wśród młodzieży jest poważnym problemem i może powodować dramatyczne skutki, ale stoi za nim stosunkowo niewielka grupa sprawców – zaledwie 5,1% nastolatków. Fundacja Orange rozpoczyna kampanię społeczną #jestnaswiecej, która pokazuje, że kulturalni internauci stanowią większość i że warto uczyć młodych reagowania na hejt, by powstrzymać...
Kampania wspierająca Światłowodowy Internet i Telewizję Elastyczną Netii
20 marca ruszyła nowa kampania reklamowa, wspierająca sprzedaż oferty pakietowej Netii: Światłowodowy Internet 150 Mb/s + Telewizja Elastyczna, teraz aż trzy miesiące za darmo. Kreacja reklamowa nawiązuje do przegryzania się przez atrakcyjny kontent.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764