logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Oknoplast: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 30
Oknoplast for Art, bo łączy nas design

Pandemia COVID-19 wywarła istotny wpływ na nastroje konsumenckie. Wzrosła nieufność klientów, którzy z większą uwagą zaczęli dobierać marki producentów. Sprawiło to, że bardziej niż kiedykolwiek wcześniej przykłada się dzisiaj uwagę na stabilność i uznanie brandu. Społeczny niepokój przyczynił się do redefinicji postrzegania marek - znaczenie ma już nie tylko świat aspirujący (prezentowany przez markę). Kartą przetargową zaczęło stawać się realne poczucie bezpieczeństwa w realizacji zamówienia. Cechami pożądanymi są: wiarygodność firmy, dobrze rozwinięte procesy obsługi klienta oraz wartości licujące z klienckimi. To postawiło marki premium przed nowymi wyzwaniami.

14.08.2023 | przeczytano: 497 razy
Oknoplast wdraża zupełnie nowy wymiar komunikacji

Pozycja lidera w branży okiennej to nie tylko zapewnianie produktów najwyższej jakości, bezpiecznych, zgodnych z aktualnymi trendami i o wysokim poziomie designu. Pionierzy rynku skupiają się przede wszystkim na preferencjach swoich odbiorców, dla których produkty okienne są często czymś więcej, niż koniecznym dopełnieniem fasady. Nowa kampania OKNOPLAST jest odpowiedzią na rosnące wymagania konsumentów i dostosowaniem do ich potrzeb. Wymiar komunikacji marki w sektorze premium wchodzi na nowy poziom.

22.10.2021 | przeczytano: 721 razy
Human - nowa agencja na rynku

- Human to agencja, która wyrosła na 8 latach doświadczenia, zgranym zespole i różnorodnym portfolio. Wywodzi się z teamu KISS digital, w którym od 2012 tworzymy kampanie reklamowe dla naszych klientów, równolegle projektując i wdrażając aplikacje mobilne oraz webowe. Przyszedł czas na wydzielenie pełnoprawnej agencji reklamowej i dalszą ścisłą współpracę obu podmiotów - komentuje Mateusz Zguda, CEO agencji Human i KISS digital.

26.05.2021 | przeczytano: 753 razy

Neonet – jeden z liderów sprzedaży w branży RTV/AGD w Polsce – oraz agencja performance marketingu Harbingers rozpoczęli planowaną na dwa lata współpracę, której celem jest wyraźne zwiększenie sprzedaży z bezpłatnych wyników wyszukiwania Google (SEO) w sklepach neonet.pl i neo24.pl oraz ambitny rozwój Performance Content Marketingu.

25.01.2021 | przeczytano: 601 razy
Schulz brand friendly wydziela komórkę social media

Agencja Schulz brand friendly wydziela komórkę social mediową, na czele której staje Katarzyna Czajkowska. W skład zespołu wchodzą graphic designerzy, copywriterzy oraz media plannerzy.

15.06.2020 | przeczytano: 964 razy
Katarzyna Partyka dołącza do Harbingers jako Client Success Developer

Z początkiem listopada Katarzyna Partyka dołączyła do krakowskiej agencji Harbingers jako Client Success Developer. Dotychczas współrpacowała m.in. z BP, czy sklepem Puccini.

02.12.2019 | przeczytano: 641 razy
Agencja Harbingers prezentuje odświeżony wizerunek

Od dziś krakowska agencja digitalowa Harbingers prezentuje nowy, odświeżony wizerunek. Zmianie uległy takie elementy identyfikacji marki, jak wygląd strony internetowej, logo oraz herb. Jak jest cel redesignu i co poprzez zmiany chce zakomunikować Harbingers?

30.10.2019 | przeczytano: 602 razy

Z początkiem października w agencji 24/7Communication przyznano 3 awanse. Swoje kompetencje oraz zakres wykonywanych obowiązków zwiększyły Marta Jechna, Paulina Rucińska oraz Alicja Koptyńska.

08.10.2019 | przeczytano: 432 razy
Intellect przeprowadza całościowy rebranding i wzmacnia zespół

Agencja Intellect przeprowadza proces gruntownego rebrandingu, który obejmuje m.in. nową identyfikację wizualną, logotyp i firmowe hasło, przebudowę struktur firmy oraz rozbudowę działów IT, SEO, marketingu i kreacji, nową stronę internetową, ale też wdrożenie “zwinnej” filozofii działania, czyli przejście od modelu kaskadowego projektów do struktury agile. Dodatkowo, w ramach rozwoju kompetencji kreatywnych agencji, do zespołu Intellect dołącza Łukasz Gad, obejmując stanowisko Senior Graphic & Motion Designer. Nowa strategia biznesowa zakłada także równoległą działalność firmy w obszarze budowania technologicznych start-upów.

11.09.2019 | przeczytano: 768 razy
Martyna Oczki w Harbingers

W drugiej połowie czerwca do zespołu #GameChangers z krakowskiej agencji Harbingers dołączyła Martyna Oczki, która objęła stanowisko Employer Branding Coordinator. Współpraca z Martyną to dla agencji kolejny krok w umacnianiu pozycji i pozyskiwaniu najlepszych ekspertów w branży.

26.07.2019 | przeczytano: 779 razy
1 2 3
Strona 1/3 (artykułów: 30)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764