logo
WIEDZA
Polska reklama i poligrafiaWIEDZA

Google: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 2357

Czy gry mobilne staną się nowymi mediami społecznościowymi?

03.12.2021 | przeczytano: 76 razy

Analizowanie doświadczeń użytkowników, gdy coraz więcej czynności wykonujemy online, zdaje się być kluczowym składnikiem w przepisie na sukces. Tymczasem aż 83 proc. firm napotyka na tym polu przeszkody. Najczęściej są one tak prozaiczne, jak brak czasu i pieniędzy. Brakuje również kompetencji oraz świadomości korzyści, płynących z właściwej higieny projektowania.

03.12.2021 | przeczytano: 105 razy

PrestaShop ogłasza wprowadzenie PrestaShop Marketing with Google, nowego dodatku do pakietu PrestaShop Essentials. Współpraca pozwoli sklepom działającym na platformie PrestaShop zwiększyć swoją widoczność dla klientów w sieci. Łatwa integracja sklepu internetowego z Google umożliwi promowanie produktów wśród milionów nowych kupujących przed rozpoczynającym się sezonem świątecznym.

02.12.2021 | przeczytano: 123 razy
Biuro Podróży Reklamy dla Stomilu Bydgoszcz

Po wygranym przetargu agencja Biuro Podróży Reklamy rozpoczyna obsługę klienta – jest nim Stomil Bydgoszcz, który na potrzeby ekspansji międzynarodowej stworzył nową markę. Nowy brand, o nazwie STB Premium Rubber Solutions, zostanie wprowadzony najpierw na rynek niemiecki, a za jego komunikację odpowiada agencja Biuro Podróży Reklamy. Pierwsza kampania właśnie startuje i potrwa do połowy grudnia.

02.12.2021 | przeczytano: 203 razy
Co oglądaliśmy na Youtube w 2021 roku?

Jakie wideo i teledyski najczęściej oglądaliście na YouTube w tym roku? Jak co roku, publikujemy listy filmów, które najbardziej przypadły Wam do gustu i które oglądaliście najczęściej. Dodatkowo prezentujemy Wam 3 nowe zestawienia twórców i twórczyń, tych najpopularniejszych, tych najszybciej zyskujących na popularności oraz tych, którzy tworzą filmu Shorts.

01.12.2021 | przeczytano: 107 razy
Electrolux z kampanią „Szwedzki sposób na gotowanie bez marnowania”.

Electrolux wystartował z kampanią pod hasłem „Szwedzki sposób na gotowanie bez marnowania”. W związku z działaniami, marka chce zachęcać swoich konsumentów do bardziej świadomego życia, które będzie dzięki temu lepsze, wprowadzania drobnych zmian wokół siebie i stosowania się do zasad zrównoważonych praktyk kulinarnych oraz niemarnowania żywności. W ramach kampanii, która potrwa od 11.10 do 21.12 zaplanowano działania PR, w Social Mediach, współpracę z influencerami oraz ekspertem, video podcasty, a także wsparcie w prasie tradycyjnej, online i radio.   

01.12.2021 | przeczytano: 225 razy

Z początkiem listopada Natalia Sikora objęła stanowisko Head of Marketing agencji More Bananas. To jednak nie koniec nowin - Piotr Siwiec awansował na stanowisko Digital Marketing Coordinator, a do bananowej ekipy, na stanowisko Marketing Strategist powrócił Jacek Szczepan.

30.11.2021 | przeczytano: 126 razy
Cube Group rozwija dział marketplace. Na czele Michał Holka

Do zespołu Cube Group dołączył Michał Holka, który objął stanowisko Marketplace Managera i jest odpowiedzialny za rozbudowę portfolio usług agencji prowadzonych na wszystkich dostępnych platformach marketplace.

29.11.2021 | przeczytano: 186 razy

Agencje LiquidThread i Zenith, należące do Publicis Groupe, we współpracy z Ringier Axel Springer Polska przygotowały dla Electrolux drugą edycję podcastu „Projekt Kuchnia”. Tym razem zaproszeni goście dzielą się wiedzą i praktycznymi wskazówkami jak prowadzić kuchnię zrównoważoną w duchu less waste, z troską o dobro naszej planety.

25.11.2021 | przeczytano: 146 razy
Perowskitowe etykiety cenowe – nowe narzędzie marketingowe dla branży retail

Saule Technologies wprowadza do oferty pierwsze na świecie elektroniczne etykiety cenowo-reklamowe PESL, zasilane perowskitowymi ogniwami fotowoltaicznymi. Dzięki współpracy z Google Platform można zarządzać nimi zdalnie. Wśród firm zainteresowanych produktem znalazły się PKN Orlen oraz Grupa Maspex.

25.11.2021 | przeczytano: 342 razy
Rynek reklamy po trzech kwartałach wzrósł o 18%%, prognoza dwucyfrowego wzrostu w 2021r.

Rynek reklamowy netto w wartościach netto przekroczył po trzech kwartałach 2021 r. przekroczył poziom sprzed pandemii, wynika z najnowszego Raportu o Rynku Mediów i Reklamy, opublikowanego przez Publicis Groupe Polska. Dwucyfrowe wzrosty wpływów odnotowały TV, Internet, radio i reklama zewnętrzna.

24.11.2021 | przeczytano: 231 razy
#Przytultygryska – konkurs konsumencki dla całej rodziny

Marka Tygryski zorganizowała dla konsumentów wielki konkurs #przytulTygryska. Zadaniem uczestników jest przygotowanie wesołego zdjęcia w aplikacji Tygryski z naklejką Tygryska. Co tydzień jury konkursu wskazuje 51 laureatów nagród – jedna osoba otrzymuje olbrzymiego tygryskowego pluszaka, a 50 osób tygryskowe maskotki. Konkurs wspierają zintegrowane działania marketingowe. Przewidziano aktywności w mediach i social mediach oraz szereg działań POS.

22.11.2021 | przeczytano: 166 razy

Każdego dnia na całym świecie ogląda się około miliarda godzin filmów publikowanych na YouTube [1]. W Polsce oglądalność filmów w serwisie generuje znaczne przychody dla twórców YouTube i innych firm (np. zajmujących się dźwiękiem, montażem, usługami itp.), co z kolei wspiera działalność gospodarczą i miejsca pracy w ich łańcuchach dostaw oraz w całej gospodarce. Oxford Economics szacuje, że w 2020 roku YouTube wniósł do polskiego PKB około 98 milionów euro oraz stworzył 11 tysięcy odpowiedników pełnoetatowych miejsc pracy.

22.11.2021 | przeczytano: 179 razy
Kampania Sieci Badawczej Łukasiewicz z Fabryką Marketingu i Today

Początek kampanii „Polska pełna innowacji” został zaplanowany na 15 listopada 2021 roku. Cała jej realizacja potrwa trzy tygodnie – do 3 grudnia 2021 roku. Łukasiewicz razem z agencjami zrealizuje ją w całości w internecie. Głównym celem działań ma być zwiększenie rozpoznawalności marki Łukasiewicz jako miejsca oferującego przedsiębiorcom wypracowanie wspólnie z naukowcami innowacji wspierających biznes.

16.11.2021 | przeczytano: 173 razy
Michał Kaliściak i Sylwia Rytel nowymi liderami social media 180heartbeats + Jung v Matt

180heartbeats + JUNG v MATT wzmocniła kompetencje social media zatrudniając nowe osoby i powołując dwóch liderów z kilkuletnim doświadczeniem oraz zróżnicowanymi kompetencjami - Michała Kaliściaka i Sylwię Rytel. Dawid Każmierczak po 1,5 roku pracy w agencji odchodzi by rozwijać własny projekt.

16.11.2021 | przeczytano: 175 razy
„Weź czego potrzebujesz” – nowa kampania reklamowa serwisu Wysokieobcasy.pl

Sonia Bohosiewicz, Janina Bąk, Mariusz Szczygieł, Dorota Szelągowska, Natalia de Barbaro, Katarzyna Miller oraz Aleksandra Klich – to bohaterowie nowej kampanii promującej Wysokieobcasy.pl, którą można oglądać w prasie, internecie oraz na nośnikach reklamy zewnętrznej. Motywem przewodnim działań są wartości, które odzwierciedlają charakter serwisu, m.in. odwaga, siła, pasja i równość, a hasło całej kampanii stanowi zachęta do skorzystania z jego szerokiej oferty – „Weź czego potrzebujesz”.  

15.11.2021 | przeczytano: 203 razy
Kampania wizerunkowa serwisów lokalnych Wyborcza.pl w 33 miastach Polski

"Mieszkam we Wrocławiu, żyję w Europie", "Mieszkam w Łodzi, żyję w Europie"... - Wyborcza.pl promuje swoje serwisy lokalne hasłem odnoszącym się do każdego z 33 polskich miast, w których działają redakcje "Wyborczej". Szeroka kampania wizerunkowa marki, obejmująca internet i nośniki reklamy zewnętrznej, ruszyła z początkiem listopada 2021 r. i potrwa do połowy grudnia.  

09.11.2021 | przeczytano: 281 razy
Kerris Group ponownie dla Tauron Sprzedaż

Grupa KERRIS po raz drugi wygrała przetarg na prowadzenie kampanii online dla Tauron Sprzedaż.

08.11.2021 | przeczytano: 356 razy

Rozpoczęła się rekrutacja do nowego programu stażowego Media Choice. Firma przygotowała dedykowany plan, umożliwiający zdobycie pierwszego doświadczenia w jednej z dwóch ścieżek zawodowych. Płatny staż ma być przygotowaniem do pracy na stanowisku media plannera lub specjalisty ds. SEM&Paid Social.

03.11.2021 | przeczytano: 174 razy
Ruszają podcasty Dealerzy po Godzinach

“Dealerzy Po Godzinach” to nowy cykl podcastów o pieniądzach, który właśnie pojawił się w sieci. Prowadzą go dealerzy walutowi serwisu wymiany walut InternetowyKantor.pl. Data wystartowania podcastu jest nieprzypadkowa, bo październik to miesiąc oszczędzania, a w niedzielę obchodzimy Światowy Dzień Oszczędzania.

03.11.2021 | przeczytano: 259 razy
1 2 3
Strona 1/118 (artykułów: 2357)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764