logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

System laserowego znakowania Lotus na targach Toolex / Laserexpo [AKTUALIZACJA]

  PR 20.09.2013, przeczytano 1025 razy

Targi TOOLEX i Targi Techniki Laserowej LASERexpo odbędą się w dniach 1-3 października 2013 r. w Expo Silesia – nowoczesnym centrum konferencyjno-targowym w Sosnowcu.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/system-laserowego-znakowania-lotus-na-targach-toolex---laserexpo-aktualizacja,19728,artykul.html

Wszystkich zainteresowanych niezwykle innowacyjnym oraz niezawodnym rozwiązaniem w zakresie znakowania – zapraszamy na stoisko COLOP Polska. Podczas targów zaprezentujemy laser LOTUS i jego możliwości.

System Laserowy Lotus oferuje niezwykle innowacyjne oraz niezawodne rozwiązanie w zakresie znakowania. Gwarantuje on doskonałą jakość przy jednoczesnym niskim koszcie zakupu, gdzie stosunek ten jest znacznie korzystniejszy niż w przypadku podobnych rozwiązań w branży. Ludzie, którzy tworzą naszą markę, to przede wszystkim doskonali eksperci w dziedzinie technologii laserowych, a konstruowanie oraz konfigurowanie rozwiązań systemowych oparte jest na podstawowych oczekiwaniach klienta.

AKTUALIZACJA 20.09.2013 15:15
Z przyczyn niezależnych - firma COLOP Polska nie będzie obecna na targach TOOLEX/LaserExpo 2013.W przypadku zainteresowania prezentacją urządzeń zapraszamy na indywidualne prezentacje.Szczegóły: http://www.lasery.pl/index.php/contact-us.html

Źródło: COLOP Polska


avatar użytkownika
+ + + + +

Tekst opublikował użytkownik: colop_polska

(COLOP POLSKA)

Więcej informacji o użytkowniku

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Monitor graficzny Eizo Coloredge CS2400S
EIZO wprowadza do sprzedaży 24.1” monitor graficzny nowej generacji ze złączem USB-C
Doubleverify likwiduje pierwszy wielkoskalowy schemat oszustw dotyczących emitowania reklam na platformach audio
DoubleVerify, wiodąca platforma oprogramowania do pomiaru, danych i analiz mediów cyfrowych, ogłosiła właśnie odkrycie „BeatSting”, pierwszego wielkoskalowego schematu oszustw związanego z emisją reklam w zasobach reklamowych audio. Od czasu, gdy laboratorium DV Fraud Lab po raz pierwszy zidentyfikowało tę rodzinę oszustw w 2019 roku, szacuje się, że reklamodawcom ukradziono w...
Agencja Red8 wybrana przez firmę Velvet CARE do opracowania nowej platformy komunikacji dla swojej marki Velvet - lidera w kategorii markowych produktów higieny papierowej na polskim rynku.
Durex wchodzi w świat gamingu i oferuje sekspozytywne poradnictwo na Discordzie
Marka poszerza swoje działania edukacyjne związane z promowaniem bezpieczniejszego i bardziej odpowiedzialnego seksu, sięgając po kolejne kanały komunikacji z młodymi odbiorcami. Tym razem chce dotrzeć do społeczności gamingowej, która jest obecna na cieszącej się rosnącą popularnością platformie Discord.
Oreo prezentuje limitowaną edycję ciastek przygotowaną we współpracy z Xboxem
Oreo i Xbox przedstawiają limitowaną wersję ciastek z emblematami tego giganta branży gamingowej i zapraszają do ogólnopolskiej loterii konsumenckiej.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764