logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Wyborczy poranek Radia Tok FM, portalu Gazeta.pl i „Gazety Wyborczej”

  PR 10.07.2020, przeczytano 191 razy
ilustracjastrzałka

Radio TOK FM, portal Gazeta.pl oraz „Gazeta Wyborcza” połączą siły w poniedziałkowy poranek, 13 lipca br. - tuż po drugiej turze wyborów prezydenckich, żeby zaprezentować słuchaczom i czytelnikom najciekawsze polityczne dyskusje oraz analizy i komentarze do wyników głosowania. Program, który będzie można oglądać w wersji wideo już od godz. 7:00, poprowadzą Karolina Lewicka, Dominika Wielowieyska, Łukasz Kijek i Maciej Głogowski oraz Roman Imielski, Dorota Roman i Mikołaj Chrzan.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/wyborczy-poranek-radia-tok-fm%2C-portalu-gazeta.pl-i-_gazety-wyborczej_,387733,artykul.html

Już od godz. 7.00 na głównej stronie portalu Tokfm.pl i Gazeta.pl oraz w serwisie Wyborcza.pl będzie można poznać opinie ekspertów i ekspertek na temat wyników wyborów prezydenckich z 12 lipca br. oraz usłyszeć komentarze z pierwszej ręki od zaangażowanych w kampanię polityków. Forma poranka jest wyjątkowa -  program  realizowany będzie w wersji wideo w studiach: radiowych TOK FM oraz internetowych Gazeta.pl i Wyborcza.pl.

Poranek poprowadzą czołowi dziennikarze i komentatorzy: Karolina Lewicka i Maciej Głogowski (Radio TOK FM), Dominika Wielowieyska (“Gazeta Wyborcza” i Radio TOK FM), Łukasz Kijek (Gazeta.pl), jak również Dorota Roman (wydawca redakcji wideo „Gazety Wyborczej”), Mikołaj Chrzan (zastępca redaktora naczelnego „Gazety Wyborczej”, szef redakcji lokalnych) oraz Roman Imielski (zastępca redaktora naczelnego „Gazety Wyborczej”, szef działu Kraj). Wśród ich gości znajdą się znani politycy, eksperci i publicyści, a rozmowy będą uzupełniać m.in. najświeższe dane dotyczące wyborów, materiały filmowe ze sztabów wyborczych i przemówienia partyjnych liderów, czy analizy wyników i komentarze do rezultatów głosowania z perspektywy miast i regionów, od wschodu do zachodu Polski.

- Przed nami nie tylko gorący wieczór polityczny, ale jeszcze bardziej ekscytujący poranek z wyczekiwaniem na najnowsze komunikaty z PKW. Emocji na pewno nie zabraknie, a wspólny poranek trzech redakcji zapewni użytkownikom najnowsze informacje, pogłębione analizy i komentarze. Zapraszamy od samego świtu - twierdzi Łukasz Kijek, redaktor naczelny serwisów informacyjnych Gazeta.pl.

- To historyczne wybory, które zdecydują o przyszłości Polski. Chcemy, by nasi czytelnicy i słuchacze byli w tej sprawie jak najlepiej poinformowani, by nie umknęła im żadna ważna informacja i analiza  - mówi Roman Imielski, zastępca redaktora naczelnego i szef działu Kraj  „Gazety Wyborczej”.

- Pierwszy raz w historii trzy media Agory stworzą jeden wspólny program internetowy live, który potrwa aż pięć godzin. Można go będzie naprzemiennie słuchać i oglądać np. w samochodzie jadąc do pracy, a potem kontynuować oglądając na monitorze laptopa. Albo np. tylko w komórce gdzie, znów po raz pierwszy, obraz będzie pokazywany w formacie wertykalnym - dodaje Piotr Zorć, zastępca redaktor naczelnej Radia TOK FM.

Wyborczy wideoporanek Radia TOK FM, portalu  Gazeta.pl i „Gazety Wyborczej” będzie można śledzić na stronach głównych Tokfm.pl, Gazeta.pl i Wyborcza.pl, a także w mediach społecznościowych.

Wspólny projekt redakcji Radia TOK FM, Gazeta.pl i „Gazety Wyborczej”  jest promowany w serwisach portalu Gazeta.pl i Tokfm.pl, serwisie Wyborcza.pl w mediach społecznościowych, na antenie Radia TOK FM i na nośnikach reklamy zewnętrznej.

Źródło: Agora S.A.

www.agora.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Gazeta.pl dodaje do logotypu hasło "Żywie Biełaruś!" (Niech żyje Białoruś!) oraz łączy siły z kolektywem reporterskim Outriders w ramach projektu "Białoruskie domino". Jego celem jest przedstawianie czytelniczkom i czytelnikom nie tylko ekskluzywnych informacji z Białorusi po szeroko kwestionowanych wyborach prezydenckich, ale także zarysowanie szerszego...
Już drugi raz z rzędu Rock Radio bije rekord słuchalności! W ostatniej fali badania Radio Track stacja osiągnęła najwyższy wynik w swojej historii - jej udział w czasie słuchania w okresie czerwiec - lipiec 2020 r. wyniósł 0,8%. W ten sposób rozgłośnia podwoiła słuchalność w stosunku do 2019 r. Coraz szerszemu gronu słuchaczy Rock Radio proponuje najlepszą...
Jesień w TVP Historia
Nowa ramówka TVP Historia to premiery filmów fabularnych i dokumentalnych, seriale historyczne, programy publicystyczne oraz rozrywka na najwyższym poziomie. Już 15 sierpnia w 100. rocznicę Bitwy Warszawskiej antena zaprasza na nowy teleturniej „Giganci Historii”. TVP Historia przygotowała również wiele propozycji programowych na temat ważnych wydarzeń...
Plakat „Sto pytań o wodę” już jutro w sprzedaży z „Gazetą Wyborczą”
Jaki ślad wodny zostawia przeciętny Polak? Jak na co dzień oszczędzać wodę? Co wspólnego ma wycinka drzew z suszą albo powodzią? Odpowiedzi na te oraz inne pytania znajdą się jutro, 13 sierpnia na plakacie „Sto pytań o wodę” dołączonym do „Gazety Wyborczej”, w ramach ekologicznej akcji dziennika „JednaPlaneta.JednoŻycie”.
Huawei GameCenter to najnowsza aplikacja dostępna dla użytkowników smartfonów i tabletów marki w Polsce oraz w 33 krajach na całym świecie. Jest to platforma opracowana z myślą o społecznościach osób grających w gry na urządzeniach mobilnych, która oferuje dostęp do najlepszych aplikacji oraz dedykowanych bonusów i promocji.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764