logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Carrefour świętuje 25-lecie obecności w Polsce

  PR 13.01.2022, przeczytano 173 razy
ilustracja

Sieć Carrefour świętuje swoją 25-letnią obecność na polskim rynku. Z tej okazji ruszyła specjalna kampania wizerunkowa Carrefour „25 lat z Wami”. Media offline w kampanii zaplanowała i zakupiła agencja Arena Media, należąca do Havas Media Group.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/carrefour-swietuje-25-lecie-obecnosci-w-polsce,394382,artykul.html

Carrefour jest obecny w Polsce już 25 lat i z tej okazji marka wystartowała ze specjalną kampanią wizerunkową „25 lat z Wami”. W spocie Carrefour dziękuje swoim klientom, którzy są największą inspiracją marki do zmian i ciągłego podnoszenia jakości.

W niedzielę 9 stycznia wystartowała kampania TV promująca 25-lecie obecności na polskim rynku, a od 17 stycznia rozpoczynają się działania OOH na nośnikach citylight oraz 6x3.

Za planowanie i zakup mediów offline odpowiedzialna jest agencja Arena Media (Havas Media Group), za kreację odpowiada Saatchi&Saatchi IS.

Źródło: Havas Media Group

www.havasmedia.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Konica Minolta Accuriojet KM-1e i Motioncutter
Wzór z marokańskiego dywanu, motyw z obrazu Jacksona Pollocka albo z portugalskich płytek azulejo, skomplikowane wybrzeże Chile, kunsztowna łowicka wycinanka – już samo ich nadrukowanie brzmi jak zadanie dość karkołomne. Tymczasem duet od Konica Minolta w postaci AccurioJet KM-1e i MotionCutter pozwala nie tylko na ich precyzyjne wydrukowanie, ale i wycięcie w doskonałej jakości...
Nowa Head of Social Media Project Management w agencji Valkea
Joanna Łuszczyńska, pełniąca dotychczas funkcję Social Media Managera w Valkea, awansowała na stanowisko Head of Social Media Project Management. Joanna w ramach swoich nowych obowiązków – poza prowadzeniem projektów dla kluczowych klientów agencji – będzie również odpowiedzialna za zarządzanie zespołem osób obsługujących projekty w...
Matteo Berrettini w tenisowej drużynie Asics
Matteo Berrettini dołączył do tenisowej drużyny gwiazd, w której jest już między innymi Iga Świątek. Włoch wzmocnił portfolio ambasadorów marki ASICS i w tym sezonie będzie występować w modelu GEL-RESOLUTION 8.
Volkswagen Financial Services – lider nowoczesnej mobilności w Polsce – powierzył działania w zakresie Public Relations agencji dfusion communication. Agencję wybrano w drodze przetargu.
Moliera2.com: ogólnopolska kampania outdoorowa z Moniką Pietrasińską
Swoimi stylizacjami zachwyca tysiące kobiet i choć na co dzień Monika Pietrasińska stawia na swobodę, na wielkie wyjścia zawsze wybiera niesztampowe i oryginale rozwiązania.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764