logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Cukier Królewski: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 24
Marka Cukier Królewski z kampanią „Piecz, Przerabiaj, Podziel się!”

Marka Cukier Królewski zaskakuje nową nazwą i opakowaniem swojego flagowego produktu. Od teraz jest on dostępny jako „cukier z buraków cukrowych”. Zmianom towarzyszy kampania digital pod hasłem Piecz, Przerabiaj, Podziel się!, w której Cukier Królewski pokazuje, jak prosto żyć w duchu less waste.

09.06.2022 | przeczytano: 859 razy
„Lato Blisko Natury” - Letnia aktywacja konsumencka Cukru Królewskiego

Łąki kwietne to motyw towarzyszący letniej aktywacji konsumenckiej Cukru Królewskiego. W najnowszej kampanii „Lato Blisko Natury” marka zwraca uwagę na zrównoważone rolnictwo oraz naturalne pochodzenie cukru buraczanego. W komunikację zaangażowani zostali popularni influencerzy oraz plantatorzy. Akcji towarzyszy zmiana designu opakowania flagowego produktu – cukru białego 1 kg. Przewidziano również tematyczny konkurs konsumencki.

30.06.2021 | przeczytano: 659 razy
Cukier Królewski wzmacnia współpracę z influencerami

Cukier Królewski sukcesywnie rozwija współpracę z influencerami. W ostatnim czasie marka pracowała z najmłodszym zwycięzcą polskiego Masterchefa - Damianem Kordasem, Martą Lech-Maciejewską z bloga „Super Styler”, Pauliną i Kasią Błędowską z kanału Youtube „O matko i Córko” oraz z influencerką - Angeliką „Andziaks” Zając. Aktualnie na Instagramie Cukru Królewskiego króluje Ola Tatka, która prowadzi transmisje live, pokazujące jak krok po kroku przygotować pyszne desery. Nowymi twarzami marki zostały instagramerki Monika Molecka oraz Sylwia Dróżdż.

05.10.2020 | przeczytano: 1161 razy
Cukier Królewski: Gotowanie na żywo z Olą Tatką

Gotowanie w domu stało się codziennością dla wielu osób. Z pomocą tym, którzy dopiero stawiają pierwsze kroki w kuchni, przychodzi Cukier Królewski. W każdy czwartek o godzinie 18:30 marka zaprasza na transmisje live na swoim Instagramie. Spotkania prowadzi blogerka i autorka kulinarnych e-booków, Ola Tatka. Pokaże ona, jak od A do Z przygotować pyszne desery. Proste a zarazem efektowne przepisy z pewnością zrobią wrażenie na bliskich i domownikach.

08.05.2020 | przeczytano: 2033 razy
#Brakującyskładnik – najnowsza kampania Cukru Królewskiego

Cukier Królewski kontynuuje kampanię marketingową Najlepsze jest Blisko. Po plantatorach buraków cukrowych i pracownikach zakładów produkcyjnych należących do firmy, przyszedł czas na influencerów. Do udziału w świątecznej odsłonie projektu, sygnowanej hasłem #BrakującySkładnik, internetowi twórcy zaprosili swoich bliskich.

29.04.2020 | przeczytano: 835 razy
Cukier Królewski w nowej odsłonie

Marka przed wprowadzeniem na rynek nowych opakowań zapytała konsumentów o opinię na temat nowej szaty graficznej. Pytanie brzmiało, czy Cukier Królewski w odświeżonej wersji podoba im się bardziej od obecnego wyglądu i co najbardziej ich w nowych opakowaniach zainteresowało. Liczba pozytywnych odpowiedzi przeszła najśmielsze oczekiwania producenta.

30.09.2019 | przeczytano: 1024 razy

Nowym klientem agencji Abanana została spółka akcyjna Südzucker Polska.

29.04.2019 | przeczytano: 571 razy

Już po raz trzynasty producent Cukru Królewskiego przedłużył umowę na obsługę public relations z agencją Open Media. Südzucker Polska S.A. jest częścią europejskiego koncernu Südzucker, największego producenta cukru w Europie.

29.04.2019 | przeczytano: 323 razy
„Najlepsze jest blisko” - kampania wizerunkowa Cukru Królewskiego

„Najlepsze jest blisko” – przekonuje Cukier Królewski w kampanii wizerunkowej marki. Celem projektu jest pokazanie, że za każdym wyprodukowanym kilogramem cukru stoją ludzie – pracownicy miejscowych cukrowni i lokalni rolnicy, dla których uprawa buraków cukrowych jest często nie tylko pracą, ale i rodzinną tradycją. To właśnie oni zostali Ambasadorami akcji, prezentując konsumentom lokalne i naturalne pochodzenie Cukru Królewskiego.

24.10.2018 | przeczytano: 2584 razy
„Najlepsze Jest Blisko” to nowa kampania marki Cukier Królewski

Od połowy kwietnia trwa kampania Cukru Królewskiego „Najlepsze jest blisko”. Motywem przewodnim jest bliskość, która wpływa na jakość życia. Pracom nad koncepcją i produkcją w Polsce przewodziła agencja Havas Engage Warsaw, a sama kampania będzie realizowana także na rynku niemieckim, francuskim i belgijskim.

29.05.2018 | przeczytano: 609 razy
1 2 3
Strona 1/3 (artykułów: 24)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764