logo
WIADOMOŚCI

Wyświetlacze QLED Signage w ofercie Samsung

redakcja  PR 12.01.2018, przeczytano 412 razy
ilustracjastrzałka

Firma Samsung Electronics Polska wprowadziła nowe serie profesjonalnych wyświetlaczy o rozdzielczości UHD. Monitory z serii QHH to pierwsze na rynku ekrany do zastosowań biznesowych wykorzystujące technologię QLED. Urządzenia te cechują się najwyższą jakością prezentowanego obrazu oraz sprawdzą się w wielu sektorach wykorzystujących rozwiązania profesjonalnego wyświetlania.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/wyswietlacze-qled-signage-w-ofercie-samsung,35101,artykul.html

Najwyższa jakość dzięki Quantum Dot i HDR

Urządzenia z serii QHH wyposażone są w ekrany QLED Signage UHD, dzięki czemu prezentują najwyższej jakości, bogaty w szczegóły obraz przy pełnej palecie kolorów. Wsparcie HDR10+ poprawia dodatkowo głębię czerni i sprawia, że obraz jest klarowny i wyraźny także w jasnych scenach. Standard HDR10+ umożliwia przesyłanie metadanych dla pojedynczych klatek, co sprawia, że parametry takie jak jasność czy kontrast mogą być dostosowane do każdej z nich osobno. Wsparcie dla standardu HLG (Hybrid Low Gammut) daje możliwość konwersji formatu SDR do HDR.

Monitory QHH mogą być instalowane w dowolnym położeniu, zapewniając szeroki kąt widzenia, przy wysokiej jasności, o wartości 600 nitów. Wytrzymała konstrukcja wyświetlaczy QLED Signage została zaprojektowana z myślą o długim czasie działania. Ponadto, dzięki technologii Quantum Dot panele są wysoce efektywne i energooszczędne. Monitory z serii QHH występują w rozmiarach 55 oraz 65 cali.

Najwyższa jakość obrazu przy dużych rozmiarach

Firma Samsung wprowadziła również do swojej oferty wyświetlacze UHD z serii QBH. Są one dostępne w rozmiarach 65 oraz 75 cali. Rozdzielczość UHD (3840x2160) zapewnia doskonałą jakość obrazu. QBH są jednymi z pierwszych monitorów smart signage w ofercie Samsunga, w których zastosowano platformę SSSP 5.0, wspieraną przez system operacyjny TIZEN 3.0. W ten sposób użytkownicy otrzymują wiele kluczowych funkcji biznesowych – od bezpiecznego tworzenia aplikacji na platformie, po zdalne zarządzanie. Udoskonalone środki bezpieczeństwa uniemożliwiają ataki hakerskie, zapewniając przy tym pełną ochronę danych oraz wyświetlanych treści.

ilustracjastrzałka

Wyświetlacze z obu serii QHH i QBH cechują się szerokim zastosowaniem za sprawą wielu złączy (m.in. Display Port 1.2, HDMI 2.0, USB 2.0 i inne), komunikacji WiFi, a także funkcji dodatkowych, takich jak czujnik temperatury, możliwość obracania ekranu czy wbudowany głośnik. Dzięki trybowi portretowemu, wyświetlacze zapewniają bardziej realistyczne szczegóły i klarowność obrazu.

Nowe wyświetlacze smart signage firmy Samsung są kolejnym etapem w dążeniu do doskonałej jakości obrazu i najwyższej efektywności dla biznesu. Ekrany dają ostry i klarowny obraz, co powoduje, że wyświetlane treści skutecznie przykuwają uwagę i zapadają w pamięć odbiorców. Jest to świetna propozycja dla klientów takich branż, jak np. retail, finanse i bankowość, logistyka, reklama i marketing oraz wszystkich tych, dla których kwestie jakości elementów wizualnych, reklam i informacji są priorytetem. – zapewnia Adam Parzonka, sales manager kategorii Professional Display z Samsung Electronics Polska.

Źródło: Samsung

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale:

Api.pl wspiera młodych projektantów
Wspierani przez API.PL młodzi projektanci, zostali zauważeni, a ich kolekcje wykorzystujące druk na tekstyliach docenione.
HP prezentuje nowe drukarki wielkoformatowe HP Designjet Z6 oraz Z9+
HP ponownie akcentuje swoją obecność na jednym z największych wydarzeń poświęconych fotografii w Europie. Fotofestiwal 2018 koncentruje się tym razem na relacji między człowiekiem, a naturą. Organizatorzy wydarzenia zaprosili do programu głównego artystów i kuratorów, którzy dokumentują świadomość ekologiczną i wyrażają ją w formie zdjęć. HP...
Opus B Brand Design: Rebranding marek CRH
Zespół Opus B Brand Design przygotował rebranding marek CRH Company w Polsce.
Biedronce po raz kolejny udało się włączyć do wspólnej zabawy miliony klientów. W ramach akcji lojalnościowej „Dumni z naszych” w sieci sprzedano blisko 1,4 mln albumów prezentujących polskich piłkarzy i historię narodowego futbolu. W sumie klientom Biedronki wydano ponad 160 mln saszetek z naklejkami (w każdej saszetce 3 naklejki) i kartami z piłkarzami. Rekordowe okazały...
Sony uruchamia w Europie portal α Universe
Nowy portal Sony ukazuje piękno europejskiej fotografii.
 
niedziela 15.07.2018, 139 gości [ lista ]
Signs.pl - Portal polskiej reklamy wizualnej © 1997-2018 ICOS. Wszystkie prawa zastrzeżone