logo
WIADOMOŚCI

Wyświetlacze QLED Signage w ofercie Samsung

redakcja  PR 12.01.2018, przeczytano 369 razy
ilustracjastrzałka

Firma Samsung Electronics Polska wprowadziła nowe serie profesjonalnych wyświetlaczy o rozdzielczości UHD. Monitory z serii QHH to pierwsze na rynku ekrany do zastosowań biznesowych wykorzystujące technologię QLED. Urządzenia te cechują się najwyższą jakością prezentowanego obrazu oraz sprawdzą się w wielu sektorach wykorzystujących rozwiązania profesjonalnego wyświetlania.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/wyswietlacze-qled-signage-w-ofercie-samsung,35101,artykul.html

Najwyższa jakość dzięki Quantum Dot i HDR

Urządzenia z serii QHH wyposażone są w ekrany QLED Signage UHD, dzięki czemu prezentują najwyższej jakości, bogaty w szczegóły obraz przy pełnej palecie kolorów. Wsparcie HDR10+ poprawia dodatkowo głębię czerni i sprawia, że obraz jest klarowny i wyraźny także w jasnych scenach. Standard HDR10+ umożliwia przesyłanie metadanych dla pojedynczych klatek, co sprawia, że parametry takie jak jasność czy kontrast mogą być dostosowane do każdej z nich osobno. Wsparcie dla standardu HLG (Hybrid Low Gammut) daje możliwość konwersji formatu SDR do HDR.

Monitory QHH mogą być instalowane w dowolnym położeniu, zapewniając szeroki kąt widzenia, przy wysokiej jasności, o wartości 600 nitów. Wytrzymała konstrukcja wyświetlaczy QLED Signage została zaprojektowana z myślą o długim czasie działania. Ponadto, dzięki technologii Quantum Dot panele są wysoce efektywne i energooszczędne. Monitory z serii QHH występują w rozmiarach 55 oraz 65 cali.

Najwyższa jakość obrazu przy dużych rozmiarach

Firma Samsung wprowadziła również do swojej oferty wyświetlacze UHD z serii QBH. Są one dostępne w rozmiarach 65 oraz 75 cali. Rozdzielczość UHD (3840x2160) zapewnia doskonałą jakość obrazu. QBH są jednymi z pierwszych monitorów smart signage w ofercie Samsunga, w których zastosowano platformę SSSP 5.0, wspieraną przez system operacyjny TIZEN 3.0. W ten sposób użytkownicy otrzymują wiele kluczowych funkcji biznesowych – od bezpiecznego tworzenia aplikacji na platformie, po zdalne zarządzanie. Udoskonalone środki bezpieczeństwa uniemożliwiają ataki hakerskie, zapewniając przy tym pełną ochronę danych oraz wyświetlanych treści.

ilustracjastrzałka

Wyświetlacze z obu serii QHH i QBH cechują się szerokim zastosowaniem za sprawą wielu złączy (m.in. Display Port 1.2, HDMI 2.0, USB 2.0 i inne), komunikacji WiFi, a także funkcji dodatkowych, takich jak czujnik temperatury, możliwość obracania ekranu czy wbudowany głośnik. Dzięki trybowi portretowemu, wyświetlacze zapewniają bardziej realistyczne szczegóły i klarowność obrazu.

Nowe wyświetlacze smart signage firmy Samsung są kolejnym etapem w dążeniu do doskonałej jakości obrazu i najwyższej efektywności dla biznesu. Ekrany dają ostry i klarowny obraz, co powoduje, że wyświetlane treści skutecznie przykuwają uwagę i zapadają w pamięć odbiorców. Jest to świetna propozycja dla klientów takich branż, jak np. retail, finanse i bankowość, logistyka, reklama i marketing oraz wszystkich tych, dla których kwestie jakości elementów wizualnych, reklam i informacji są priorytetem. – zapewnia Adam Parzonka, sales manager kategorii Professional Display z Samsung Electronics Polska.

Źródło: Samsung

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale:

Nowe lampy LED marki Aputure
Firma Foxfoto - dystrybutor marki Aputure - rozszerza ofertę lamp LED marki Aputure o trzy nowe modele z serii Light Storm.
Książęce spełnia marzenia piwoszy – Porter Bałtycki już w ofercie
Książęce nie spoczywa na laurach i prezentuje kolejny stały wariant w kolekcji. Książęce Porter o głębokiej, ciemnej barwie, niezwykłej mocy ekstraktu oraz złożonym profilu sensorycznym czerpie z najlepszych tradycji piwowarskich naszego regionu.
Nikon z czterema nagrodami TIPA World Awards 2018
Cztery produkty Nikona uhonorowano prestiżowymi nagrodami TIPA World Awards 2018. Wybór przeprowadziło stowarzyszenie TIPA (Technical Image Press Association), globalny autorytet dla branży fotografii i obrazowania. Nikon D850 zdobył tytuł „Najlepsza lustrzanka zawodowa” (‘Best DSLR Professional’), Nikon D7500 – „Najlepsza lustrzanka ekspercka” (‘Best APS-C DSLR Expert’), a obiektyw AF-S NIKKOR ...
Na sukces składają się cechy dobrego negocjatora oraz - przede wszystkim - przygotowanie i wiedza. Poznanie skutecznych narzędzi zapewni przewagę nad rozmówcą, a stąd droga do osiągnięcia celu jest bardzo bliska. Tajniki procesów negocjacyjnych, już 25 kwietnia we wrocławskim Idea Hub przedstawi Aneta Kaczmarek, prawniczka i trener kariery, związana z marką BeonWave. ...
Openhouse z produkcyjnymi ploterami Artemis już 26 kwietnia
26 kwietnia 2018 będą miały miejsce w Opolu prezentacje wielkoformatowych maszyn do druku LED-UV i solwentowego marki Artemis.
 
piątek 20.04.2018, 70 gości [ lista ]
Signs.pl - Portal polskiej reklamy wizualnej © 1997-2018 ICOS. Wszystkie prawa zastrzeżone