logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Lexmark: najczęściej komentowane

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
Sortuj wg: daty popularności liczby komentarzy
liczba artykułów: 133

Firma Lexmark International, Inc. przedstawiła właśnie nową generację monochromatycznych drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych przeznaczonych dla klientów biznesowych. Produkty zostały wyposażone w najnowsze rozwiązania technologiczne, pozwalające na jedyne w swoim rodzaju połączenie niezawodności, produktywności i bezpieczeństwa.

22.06.2018 | przeczytano: 662 razy (komentarzy: 4)

Kolorowa drukarka laserowa Xerox Phaser 6250 otrzymała wyróżnienie „Editor’s Choice” angielskiego czasopisma komputerowego „MacFormat”, pokonując takie firmy jak Epson, Hewlett Packard, Lexmark, Minolta i OKI.

18.11.2003 | przeczytano: 1519 razy (komentarzy: 1)

Z początkiem maja do firmy Lexmark, światowego lidera w dziedzinie przetwarzania obrazu, dołączył Thomas Valjak, który objął stanowisko wiceprezesa ds. Sprzedaż w kanale partnerskim w regionie Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki (EMEA). Do jego zadań należy wzmocnienie rozwoju tego obszaru w całym regionie.

31.05.2019 | przeczytano: 276 razy
Wyobrażenia o tonerze

Według badań Lexmarka, globalnego dostawcy usług związanych z drukiem, większa świadomość na temat materiałów eksploatacyjnych do drukarek laserowych może pomóc firmom ograniczyć koszty związane z drukowaniem.

14.05.2013 | przeczytano: 1159 razy

Lexmark, globalny lider technologii przetwarzania obrazu, został doceniony w raporcie MarketScape przygotowanym przez globalną firmę analityczną IDC, za wprowadzanie innowacji w chmurze, interaktywną analitykę i szerokie zastosowanie IoT. Są to szczególnie istotne kryteria, które odpowiadają na rosnące wymagania związane z pracą hybrydową.

29.03.2022 | przeczytano: 333 razy

Firma AGAWA.PL SP. Z O.O., będąca specjalistą w dziedzinie regeneracji kartridży do drukarek atramentowych i laserowych coraz bardziej stara się wypełnić luki w branży, w której działa.

17.01.2005 | przeczytano: 2347 razy
Atramenty i tonery Suprapoint w nowej odsłonie

Suprapoint, producent wysokiej jakości materiałów eksploatacyjnych do atramentowych i laserowych urządzeń drukujących, prezentuje nową szatę graficzną oraz serwis internetowy z bazą dostępnych tuszy i tonerów (www.suprapoint.pl). Zmiana opakowań i oprawy graficznej ma na celu zakomunikowanie jakości oferowanych produktów, potwierdzonej m.in. certyfikatami ISO i programem „Zero Ryzyka”.

26.04.2012 | przeczytano: 1483 razy

Lexmark International, globalny dostawca usług związanych z drukiem, został ogłoszony liderem w zakresie usług zarządzania drukiem (MPS) w majowym raporcie Forrester Wave (1) . W raporcie oceniani byli najlepsi dostawcy usług zarządzania drukiem, a Lexmark otrzymał najwyższy wynik za swoją strategię, doświadczenie na rynku MPS, technologię, własne rozwiązania, integrację z procesami biznesowymi, możliwość drukowania mobilnego i możliwość globalnych dostaw.

23.05.2012 | przeczytano: 677 razy
Produkty Colorovo w ofercie Agito.pl

Od sierpnia w Agito.pl, jednym z największych hipermarketów internetowych, dostępne są produkty marki Colorovo. Agito.pl to kolejny po Morele.net oraz NEO24.PL e-sklep, który poszerzył swoją ofertę o produkty marki Colorovo, należącej do ABC Data SA. 

11.10.2012 | przeczytano: 814 razy

Firma Lexmark ogłosiła, że Vishal Gupta dołączył do jej zespołu wykonawczego jako starszy wiceprezes i dyrektor ds. Informatyki i technologii, zastępując Toma Eade, który przechodzi na emeryturę. Na tym stanowisku będzie odpowiedzialny za korporacyjne IT, strategię korporacyjną oraz całe oprogramowanie i analizy stanowiące podstawę oferty Lexmarka.

01.03.2021 | przeczytano: 345 razy

Lexmark Print Management przenosi elastyczność na wyższy poziom, umożliwiając przedsiębiorstwom stworzenie bezpiecznego środowiska współdzielonych drukarek, które będzie przynosić stałe korzyści.

30.07.2014 | przeczytano: 2854 razy
Lexmark prostuje błędne wyobrażenia na temat drukowania w kolorze

W wielu przedsiębiorstwach istnieją błędne przekonania dotyczące wykorzystania kolorowego druku. Większość z nich powstaje z powodu niepewności co do kosztów eksploatacji urządzeń i oczekiwanych korzyści płynących z ich użytkowania. Technika codziennie idzie naprzód i obecnie można drukować w kolorze już od 35 gr. za stronę. Istotna jest również odpowiednia edukacja pracowników dotycząca korzyści płynących z kolorowego wydruku. Jakie są główne korzyści z drukowania w kolorze?

13.02.2013 | przeczytano: 1212 razy

Wieczorem, 13 grudnia w murach warszawskiej fabryki Norblina odbyła się Finałowa Gala konkursu fotograficznego Lexmark Instynkt Tropiciela. Zwycięzcy trwających ponad pół roku cyfrowych zmagań otrzymali od organizatora konkursu atrakcyjne nagrody - drukarki fotograficzne Lexmark P315 oraz aparaty cyfrowe Olympus C-370 Zoom.

19.12.2005 | przeczytano: 861 razy

Firma Lexmark International, Inc. zapowiedziała właśnie wprowadzenie nowej generacji produktów jedno- i wielofunkcyjnych skierowanych do klientów biznesowych. Seria ma na celu połączenie niezawodności, wydajności oraz bezpieczeństwa dużym, średnim i małym grupom roboczym w przedsiębiorstwach. Urządzenia zostały wyposażone w najnowsze rozwiązania technologiczne, aby wykonywanie codziennych obowiązków biurowych było jeszcze bardziej efektywne.  

06.05.2018 | przeczytano: 367 razy
25 lat firmy DKS

Ponad 11 tysięcy klientów; tysiące zrealizowanych kontraktów serwisowych; 12 oddziałów i licząca sobie 5000 m2 siedziba główna w Kowalach pod Gdańskiem; dodatkowy magazyn o powierzchni 3200 m2; kolejne dwa oddziały w planach - w tym duży w Warszawie z salonem pokazowym; niemal 200 zatrudnionych osób; kilkadziesiąt wydarzeń branżowych, w których firma wzięła udział; liczne nagrody jej przyznane – w tym m.in.  Rzetelna Firma, Firma Rodzinna Newsweeka, Gazela Biznesu, a także wiele nagród dotyczących urządzeń znajdujących się w jej ofercie – to tylko niektóre elementy sukcesu obchodzącej w tym roku jubileusz 25-lecia firmy DKS.

22.08.2018 | przeczytano: 1220 razy

Pandemia wywarła ogromny wpływ na globalne łańcuchy dostaw. Doprowadziło to między innymi do poważnych zmian w funkcjonowaniu sektora logistycznego, a same firmy przekonały się, jak ważne jest wsparcie technologii dla usprawnienia i efektywnego zarządzania przepływem towarów. W odpowiedzi na nowe wyzwania biznesowe Lexmark przedstawił rozwiązania technologiczne, które mają na celu odciążyć łańcuchy dostaw i zoptymalizować procesy.

30.07.2021 | przeczytano: 435 razy

Lexmark, globalny lider w dziedzinie obrazowania i rozwiązań IoT, został uhonorowany przez CRN, markę należącą do The Channel Company, prestiżową oceną 5 gwiazdek w Przewodniku po programach partnerskich na rok 2022.

19.04.2022 | przeczytano: 336 razy

Narastające w ostatnich latach ryzyko związane z bezpieczeństwem danych przechowywanych w firmach oraz zaostrzające się przepisy, wymuszają wdrożenie w przedsiębiorstwach lepszych i zgodnych z wymogami prawnymi zabezpieczeń. Szczególnie dotyczy to branż przechowujących wrażliwe informacje na temat zdrowia i innych wrażliwych danych. Zabezpieczenie przed cyberprzestępstwami jest oczywistym priorytetem, dlatego tak ważna jest świadomość wszelkich zagrożeń i potencjalnych słabości sieci. Ankieta przeprowadzona przez firmę analityczną Quocirca ujawniła, że aż 59 procent przedsiębiorstw zgłosiło w ubiegłym roku utratę danych związaną z procesami drukowania. Dowodzi to, że niezabezpieczone środowisko druku, obejmujące drukarki i urządzenia wielofunkcyjne (MFP), może stać się otwartym celem dla hakerów próbujących uzyskać dostęp do sieci firmowych.

04.06.2019 | przeczytano: 456 razy

Przyspieszona transformacja doprowadziła do pojawienia się nowych sposobów wykorzystywania technologii. Firmy na całym świecie dotknęły skutki pandemii COVID-19. Jednym z nich było szybkie przyjęcie nowych technologii, w tym chmury obliczeniowej, przetwarzania brzegowego, sztucznej inteligencji i uczenia maszynowego (AI/ML).

29.12.2021 | przeczytano: 609 razy

Lexmark International, globalny dostawca usług związanych z drukiem, został ogłoszony liderem w najnowszym raporcie IDC MarketScape EMEA Managed Print Services 2012 Hardcopy Vendor Analysis. W raporcie oceniano kondycję konkurencyjną firm oferujących usługi zarządzania drukiem (Managed Print Services – MPS) w regionie EMEA (Europa, Bliski Wschód i Afryka).

13.06.2013 | przeczytano: 745 razy
1 2 3
Strona 1/7 (artykułów: 133)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
Sortuj wg: daty popularności liczby komentarzy
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764