logo
WIEDZA
Polska reklama i poligrafiaWIEDZA

Google: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 2594

Nowe badanie przeprowadzone przez platformę umożliwiającą oszczędzanie online, BravoKupony, prezentuje ranking jedzenia na wynos i jedzenia na mieście w Polsce oparty na analizie danych z serwisu Tripadvisor w 25 największych miastach Polski, a także zmiany w popycie online na poszczególne typy kuchni w ciągu ostatnich 12 miesięcy na podstawie danych wyszukiwania w Google.

19.08.2022 | przeczytano: 349 razy
UX Design od podstaw - szkoła biznesu Laba rusza z nowym kursem online

Kurs z zakresu projektowania UX poprowadzi Head of Design & Partner w Agencji konsultingowej Together – Bartosz Balewski. Studenci będą mogli uczyć się od doświadczonego specjalisty, współpracującego z Google i dowiedzą się jak stworzyć dobry projekt UX-owy.

17.08.2022 | przeczytano: 530 razy
Youtube Works 2022: Zwycięzcy poprzedniej edycji udzielają wskazówek

Po raz drugi w ramach YouTube Works Awards wyróżnione zostaną najbardziej kreatywne, a jednocześnie skuteczne polskie kampanie na YouTube. Bezpłatne zgłoszenia już ruszyły i potrwają do 31 sierpnia. O tym, dlaczego warto wziąć udział w konkursie i jak napisać dobre zgłoszenie w serii spotów opowiadają zwyciężczyni i zwycięzcy poprzedniej edycji.

15.08.2022 | przeczytano: 524 razy
Public Policy rozszerza działalność o social media i digital

Public Policy rozbudowało zakres świadczonych usług o działania z obszaru social media i digital. Do zespołu agencji dołączył Rafał Wasilczyk, który jest odpowiedzialny za tworzenie strategii komunikacji i kompleksową obsługę klientów w mediach społecznościowych.

15.08.2022 | przeczytano: 342 razy
K2 Precise wygrywa przetarg Mann+Hummel FT Poland

W wyniku wygranego przetargu agencji K2 Precise (Grupa K2) powierzono obsługę digitalową promującą marki FILTRON i WIX Filters na kilkunastu rynkach europejskich.

09.08.2022 | przeczytano: 366 razy
Firmy jutra w najnowszym odcinku podcastu Canon

Jakie korzyści mogą wynieść firmy z cyfrowej transformacji? Jak przygotować się do procesu zmiany? I wreszcie: czy zawsze warto zmieniać swój model biznesowy? Między innymi takim tematom przyjrzeli się eksperci w najnowszym odcinku podcastu Canon.

08.08.2022 | przeczytano: 400 razy

Szczepan Twardoch po raz kolejny wyrusza na Spitsbergen. Patronat nad wyprawą objęła Wyborcza.pl - od 4 do 17 sierpnia 2022 r. w serwisie będzie można na bieżąco śledzić relację z jego podróży, w tym postępy wyprawy na interaktywnej mapie, a także przeczytać o historii i przyrodzie norweskiej wyspy. Na internetowych łamach "Wyborczej" - Wyborcza.pl/twardoch pojawią się nie tylko teksty, ale też zdjęcia i nagrania wideo przesyłane przez znanego pisarza i felietonistę dziennika.

02.08.2022 | przeczytano: 449 razy

Wchodząc na polski rynek, Amazon miał zatrząść w posadach platformami konkurentów. Jednak najbardziej popularnym marketplace’em pozostaje Allegro, ale amerykański gigant depcze mu po piętach. Podwyżki cen Amazon Prime w Europie nasuwają pytanie: czy rywal rodzimego koncernu zwiększy swoją przewagę nad firmą założoną przez Jeffa Bezosa?

29.07.2022 | przeczytano: 835 razy

W drugiej połowie lipca 2022 r. ukazała się aktualizacja aplikacji Wyborcza, która umożliwia użytkownikom komentowanie publikacji przygotowanych przez zespół "Gazety Wyborczej" i dyskutowanie z innymi internautami na temat bieżących wydarzeń. Funkcja jest dostępna dla subskrybentów Wyborcza.pl. Nową wersję aplikacji można pobrać na urządzenia z systemami operacyjnymi Android i iOS.

29.07.2022 | przeczytano: 197 razy
Wydawcy czekają na wdrożenie ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych

Procedowana właśnie ustawa dotycząca praw autorskich i praw pokrewnych może przynieść wydawcom nawet kilkaset milionów złotych rocznie – szacuje Izba Wydawców Prasy. Chodzi o implementację przepisów unijnych, które nakazują, by platformy cyfrowe dzieliły się z wydawcami i twórcami zyskami z reklam powiązanych z publikowanymi artykułami. Te środki mogą bardzo poprawić sytuację branży, która cierpi m.in. przez wzrost kosztów produkcji i spadek czytelnictwa prasy.

26.07.2022 | przeczytano: 268 razy
Firma Beko wybrała Unique One

Firma Beko powierzyła agencji UNIQUE ONE przygotowanie ogólnopolskiej akcji promocyjnej cashback pod nazwą „Kuchenna promocja Beko”. To pierwszy Klient agencji z kategorii dużego AGD.

26.07.2022 | przeczytano: 353 razy
Administrator rapidu.net i darkw.pl zapłaci Canal+ za naruszenia praw autorskich

W serwisie rapidu.net , darkw.pl oraz freshfile.pl wykryto ponad 240 tys. nielegalnych plików z filmami, serialami oraz innymi materiałami audiowizualnymi. Serwisy zostały wyłączone, a domeny rapidu.net oraz darkw.pl wykorzystywane są obecnie do budowania świadomości wśród dotychczasowych użytkowników rapidu.net oraz darkw.pl, informując ich o legalnej ofercie serwisu CANAL+ online. To pierwsza tego typu inicjatywa w Polsce.

23.07.2022 | przeczytano: 509 razy
Agencja Lightscape współpracuje z Whitepress

Agencja Lightscape nawiązała stałą współpracę z WhitePress, jedną z najdynamiczniej rozwijających się platform do dystrybucji i promocji contentu w Europie. W Polsce to pierwsza wśród 100 najbardziej widocznych witryn marketingowych Google według rankingu Senuto. Lightscape od lutego odpowiada za realizację przygotowanej wcześniej strategii komunikacji, obejmującej działania z zakresu digital PR, media relations i pełni rolę biura prasowego polskiego startupu.

19.07.2022 | przeczytano: 358 razy

Google Poland oraz międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield sfinalizowały kontrakt na rzecz zarządzania kompleksem The Warsaw HUB. Cushman & Wakefield będzie również odpowiedzialny za działania związane z marketingiem i budowaniem społeczności budynkowej (Community Managment). Usługa ta jest realizowana w ramach autorskiego programu „WakeApp Your Office”, wdrożonego w 2021 r. w dziale Asset Services, jako odpowiedź na wyzwania najemców i właścicieli budynków biurowych związane z zachęcaniem pracowników do powrotu do biur po pandemii.

19.07.2022 | przeczytano: 330 razy
Przemek Pro i Zuza Tonicka w kampanii Coca-Cola i Kubota

Na wakacje marki Coca-Cola i Kubota przygotowały wspólną loterię dla wszystkich fanów dobrej muzyki i zabawy. Twarzą kampanii „Poczuj rytm lata” zostali Przemek Pro, Zuza Tonicka, Aleksandra Gąsior i Natalia Sierzputowska. W akcji można wygrać m.in. klapki Kubota z limitowanej edycji Kubota x Coca-Cola Zero Cukru , a także tank topy, buckety, ręczniki i torby.

18.07.2022 | przeczytano: 614 razy
Youtube Works Awards: zgłoszenia do 2. edycji

Ruszyły zgłoszenia do YouTube Works Awards 2022. To druga edycja konkursu organizowanego przez Google w partnerstwie z Kantarem, który wyłoni najbardziej kreatywne, a jednocześnie skuteczne polskie kampanie na YouTube. Zgłoszenia, które są bezpłatne, trwają do 31 sierpnia, a laureaci zostaną ogłoszeni podczas gali w listopadzie.

18.07.2022 | przeczytano: 391 razy

Dla wszystkich, którzy przegapili, i dla tych, którzy chcą obejrzeć jeszcze raz. Nagrania 8 bezpłatnych webinarów towarzyszących premierze Raportu Strategicznego już są. Zapraszamy do oglądania:

15.07.2022 | przeczytano: 553 razy

Social commerce, czyli zakupy z wykorzystaniem mediów społecznościowych, są już standardowym rozwiązaniem każdej liczącej się marki na świecie. Pionierem tego typu rozwiązań jest TikTok, a jak się okazuje, nie jest to platforma, z której korzystają tylko najmłodsi. Jest więc tym cenniejsza dla marketingowców. Jednak TikTok ma swoje problemy, choćby nieudany romans ze sprzedażą na żywo i kłopoty w USA. Czy inne platformy wykorzystają potknięcia chińskiego giganta?

15.07.2022 | przeczytano: 258 razy
Rafał Piszczatowski Web Analytics Team Leaderem w K2 Precise

Rafał Piszczatowski dołączył do K2 Precise (Grupa K2) na stanowisko Web Analytics Team Leadera. Będzie odpowiedzialny za rozwój zespołu, doradztwo strategiczne i tworzenie dedykowanych rozwiązań z zakresu analityki.

12.07.2022 | przeczytano: 397 razy
Agencja Lightscape wspiera Whitepress

Agencja Lightscape nawiązała stałą współpracę z WhitePress. W Polsce to pierwsza wśród 100 najbardziej widocznych witryn marketingowych Google według rankingu Senuto. Lightscape od lutego odpowiada za realizację przygotowanej wcześniej strategii komunikacji, obejmującej działania z zakresu digital PR, media relations i pełni rolę biura prasowego polskiego startupu.

12.07.2022 | przeczytano: 461 razy
Sony Teos Lite - system do zarządzania miejscem pracy dla mniejszych organizacji

System TEOS firmy Sony służy do zarządzania urządzeniami i informacjami w biurze i jest dostępny od 2017 roku. Spotkał się z bardzo dobrym odbiorem. Wdrożono go już w ponad 450 organizacjach z 28 krajów. Do tej pory dostarczono ponad 12 000 licencji. System TEOS stanowi kompletny ekosystem złożony z wielu rozwiązań oszczędzających czas.

11.07.2022 | przeczytano: 498 razy

Sprzedaż w internecie odnotowała lekki spadek, czy zatem to koniec boomu na zakupy on-line? To zdecydowane nadużycie, ale coraz więcej danych wskazuje, że handel tradycyjny łapie drugi po pandemiczny oddech. Sklepów stacjonarnych przybywa, ale i one… nakręcają sprzedaż on-line. Handel stacjonarny i online jeszcze nigdy nie były ze sobą tak powiązane.

11.07.2022 | przeczytano: 404 razy
Nowa odsłona serwisu Newsweek.pl

Z początkiem lipca ruszyła nowa wersja Newsweek.pl. Serwis, obok przejrzystej oprawy graficznej, uporządkowanej struktury treści, gradacji najważniejszych informacji, ułatwia czytelnikom dotarcie do aktualnych i archiwalnych wydań magazynu Newsweek Polska i jego wydań tematycznych. Treści na Newsweek.pl można obecnie czytać zarówno online, jak i w postaci wydań PDF. Wszystkie artykuły są także dostępne w wersji do słuchania.

08.07.2022 | przeczytano: 174 razy

Na polskim rynku e-commerce trwa rywalizacja Allegro z Amazonem czy Shopee. Jednak walka o klientów przenosi się też na inne fronty np. do wirtualnych światów, gdzie także rozwija się internetowy handel. Tradycyjny format sprzedaży poprzez stronę internetową wielu markom już nie wystarcza. W nowej cyfrowej rzeczywistości klienci mogą np. testować wirtualne odpowiedniki kupowanych przedmiotów czy, co wydaje się dziś dla wielu ekstrawaganckie, wydać prawdziwe pieniądze na cyfrowe ubrania. Już dziś obroty w handlu w wirtualnych światach przekraczają 2,5 bln dolarów.

08.07.2022 | przeczytano: 661 razy

Od dwóch tygodni Polacy mogą legalnie korzystać z Disney+. Według analizy polskiego SentiOne aprobatę wzbudziły zwłaszcza cena abonamentu oraz bogata zawartość biblioteki nowego serwisu. W tej sytuacji część odbiorców deklaruje rezygnację z droższego Netflixa.

04.07.2022 | przeczytano: 445 razy
UOKiK bierze się za „marketing szeptany”: na celowniku dwie agencje

UOKiK stawia zarzuty związane z handlem fałszywymi opiniami dwóm spółkom - Opinie.pro z Lubartowa oraz SN Marketing z Krakowa. Za tworzenie, pozyskiwanie i zamieszczanie fałszywych opinii w sieci grozi kara finansowa do 10 proc. obrotu. To kolejne działanie na rynku reklamy internetowej w tym roku.

29.06.2022 | przeczytano: 824 razy
Salestube rozpoczął współpracę z LPP na kilkunastu rynkach

SalesTube (Group One) rozpoczął współpracę z LPP - największym producentem odzieży w Europie Środkowo-Wschodniej. Agencja MarTech & e-commerce dostarcza i wdraża technologię Google Marketing Platform, przeprowadza szkolenia oraz zajmuje się realizacją działań z zakresu programmatic dla marek Reserved i Sinsay na kilkunastu rynkach w Europie.

27.06.2022 | przeczytano: 290 razy

IABCoffeeTalks to cykl rozmów ekspertów IAB Polska w formie live’ów. Najbliższe spotkania poświęcone będą wybranym zagadnieniom z obszaru digital marketingu opisanym również w najnowszym Raporcie Strategicznym INTERNET 2021/2022, którego premiera miała miejsce 7 czerwca podczas konferencji Forum IAB 2022. Na wydarzenia obowiązuje rejestracja.

24.06.2022 | przeczytano: 363 razy
Google prezentuje trendy w wyszukiwarce na wakacje 2022

Okres przed wakacjami to dla wielu ostatni moment na wybór miejsca na wakacyjny urlop. Jak podaje Google, liczba wyszukiwań noclegów wzrosła w maju aż o 40% w skali rok do roku.[1] Co więcej, w tym roku liczba wyszukiwanych haseł dotyczących lotów była znacznie wyższa niż nawet w latach przed pandemią. Chętniej niż rok temu wybieramy też podróże zagraniczne niż krajowe.

21.06.2022 | przeczytano: 307 razy
Mitsubishi Motors i Bluerank, co znaczy 10 lat współpracy

Współpraca marki z agencją ma swój krótko bądź średniookresowy cykl życia. Często kończy się po czasie określonym w umowie, osiągnięciu zamierzonego celu bądź wręcz przeciwnie, ze względu na brak zaplanowanych efektów współpracy. Podejście customer journey pozwala Bluerank utrzymywać długotrwałe relacje z Partnerami, które nieustająco się rozwijają, zyskując nowe obszary współpracy. Aż 8 spośród Partnerów Bluerank współpracuje z agencją dłużej niż dekadę. Jednym z nich jest Mitsubishi. Właśnie minęło 10 lat tego partnerstwa

21.06.2022 | przeczytano: 424 razy
„Rynek Influencerów w Polsce – 2022”

Rynek influencer marketingu wrócił już do normalności po pandemii, a marketerzy planują w 2022 r. zwiększać wydatki na tę część marketing miksu. Najpopularniejszym wyborem jest Instagram, który odnotował wzrost rok do roku aż o 11 punktów procentowych. Jeszcze dynamiczniejsze wzrosty odnotował YouTube, a największe TikTok - to tylko część wniosków płynących z raportu „Rynek Influencerów w Polsce – 2022”, przygotowanego przez REACHaBLOGGER.

20.06.2022 | przeczytano: 516 razy

Pix.T – platforma dedykowana przyszłości profesjonalnej fotografii – współpracuje z agencjami fotograficznymi Contrasto, CTK, NOOR i PAP oraz z portalem Worldcrunch nad dalszym rozwojem opartego na blockchainie systemu do zarządzania dystrybucją i monetyzacją zdjęć w internecie. Projekt otrzymał wsparcie Komisji Europejskiej.

17.06.2022 | przeczytano: 455 razy
Gi Group z nową kampanią wizerunkową w digitalu

Gi Group, międzynarodowa agencja pracy i doradztwa personalnego, rozpoczyna kampanię wizerunkową adresowaną do osób szukających zatrudnienia i do pracodawców. Kampania obejmuje swoim zasięgiem digital i media społecznościowe. Działania prowadzi agencja Cube Group, która na stałe obsługuje Gi Group w Polsce.

16.06.2022 | przeczytano: 408 razy

Dlaczego niektóre sklepy internetowe świecą pustkami? Tegoroczny raport State of Ecommerce pokazuje, że wiele działań sklepów internetowych nie przekłada się na zainteresowanie konsumentów, a niektóre wręcz je zmniejszają. Z publikacji dowiemy się m.in., co drażni klientów i wpływa na rezygnację z zakupów oraz dlaczego również negatywne recenzje pozytywnie wpływają na wiarygodność.

15.06.2022 | przeczytano: 1057 razy

W środę, 15 czerwca 2022 r. swoją premierę będzie mieć podcast Wyborcza.pl poświęcony tematyce zdrowotnej. Odcinki „Zdrowej rozmowy”, których autorkami są Katarzyna Staszak i Margit Kossobudzka, ukazywać się będą co tydzień. Doświadczone dziennikarki działu Nauka i zdrowie „Wyborczej” merytorycznie, ale w przystępny sposób i z odpowiednią dawką humoru podejmą tematy ważne oraz te, o które chcielibyśmy zapytać lekarza, ale nie mieliśmy odwagi.  

14.06.2022 | przeczytano: 236 razy

Jeszcze większy komfort czytania, ekspercki wybór treści i bogactwo tematów - to najważniejsze cechy nowej Wyborcza.pl. Od poniedziałku, 13 czerwca 2022 r. serwis internetowy „Wyborczej” - w standardowej i mobilnej wersji - dostępny jest w odmienionej odsłonie.  

13.06.2022 | przeczytano: 287 razy
Mullenlowe Group zatrudnia Magdalenę Łukasiuk jako szefową PR

Magdalena Łukasiuk, jako head of PR, dołączyła do MullenLowe Group. Powierzono jej zadanie stworzenia zespołu i oferty PR grupy, która dotąd w tym zakresie korzystała z usług partnerów zewnętrznych.

08.06.2022 | przeczytano: 381 razy

Animal Island, producent wysokiej jakości karmy i akcesoriów dla psów oraz kotów powierzył prowadzenie działań komunikacyjnych w Internecie warszawskiej agencji Up&More. Współpraca obejmuje m.in. pełną obsługę kanałów social media, w tym współpracę z influencerami, działania reklamowe oraz obsługę graficzną brandu.

06.06.2022 | przeczytano: 229 razy
Trendy branży e-commerce w 2022 roku

Wydarzenia ekonomiczno-społeczne i pandemia odcisnęły piętno na budżetach domowych Polaków, a co za tym idzie – sposobie, w jaki dokonują zakupów. Konsumenci na zakupach są coraz bardziej smart! Co to znaczy? Poszukują jak najkorzystniejszych opcji i… coraz częściej znajdują je w internecie: tam szukają produktów (dla przykładu, na platformach handlowych swoją podróż po produkty rozpoczyna 34% polskich konsumentów) i finalizują zakupy. To tylko część wniosków płynących z tegorocznego badania przeprowadzonego przez Agencję Badawczą Atena Research&Consulting.

02.06.2022 | przeczytano: 746 razy

Przed Dniem Matki agencja KERRIS wyłożyła powierzchnię kwiaciarni influencerki Ani Kwiaciary wodoodpornymi panelami AURUM od SWISS KRONO. Aktywacja uzupełniła kampanię "O podłogę się nie martw", która prezentuje zalety podłóg: odporność na ścieranie, antybakteryjność i 72-godzinną odporność na wodę.

01.06.2022 | przeczytano: 275 razy
„Bądź najlepszą wersją siebie” - kampania Romet MTB XC

Romet kontynuuje wielokanałową kampanię promocyjną rowerów marki Romet, zachęcając do aktywnego, pełnego pasji stylu życia. Kolejna już w tym sezonie odsłona wieloetapowej  kampanii,  teraz koncentruje się na kolekcji sportowych modeli i dedykowana jest w pierwszej kolejności  grupie MTB XC z modelem w limitowanej wersji  Romet MONSUN Limited Edition. Kampania koncentruje się na budowaniu szerokiego zasięgu poprzez kampanie Display, GDN, YouTube, Google Search oraz Facebook i Instagram. W kampanii emitowany jest również spot reklamowy w TV internetowej  IPLA, VOD TVP, VOD Agora. W celu dotarcia do młodszej grupy docelowej reklama emitowana jest również  na Tik Toku.

30.05.2022 | przeczytano: 404 razy
Reklama zewnętrzna i internet napędzały rynek reklamy w I. kw. 2022

Rynek reklamowy urósł w pierwszym kwartale, przede wszystkim za sprawą blisko 60% wzrostu wydatków na reklamę zewnętrzną i 9% wzrostu na reklamę online, wynika z najnowszego Raportu o Rynku Mediów i Reklamy, opublikowanego przez Publicis Groupe Polska.

27.05.2022 | przeczytano: 536 razy

Technologia wspiera współcześnie rozwój wielu przedsiębiorstw na niespotykaną dotąd skalę. Zmiana zachowań konsumentów sprawiła, że musieliśmy przedefiniować rolę, jaką technologia odgrywa w naszym codziennym życiu. Widać to m.in. we wzroście czasu przeznaczanego na oglądanie filmów, większej liczbie zapytań w wyszukiwarce, a także rosnącej liczbie zakupów online. Daje to wiele nowych możliwości.

25.05.2022 | przeczytano: 283 razy

Porzucane koszyki, klienci, którzy nie wracają do sklepu albo konsumenci, którzy tracą cierpliwość, bo nie mogą w prosty sposób namierzyć na stronie towaru. Przyczyna takich fatalnych zdarzeń jest jedna – źle działająca wyszukiwarka produktów. W e-commerce to błąd częstszy niż można się spodziewać.

25.05.2022 | przeczytano: 712 razy

Alior Bank kontynuuje kampanię związaną z edukacją finansową i wkracza z serią podcastów na popularne muzyczne serwisy streamingowe: Spotify, iTunes i Google Podcast. To na nich będzie można posłuchać autorskiego talk-show ,,Pieniądze. To normalne”, gdzie znane osoby opowiadają o swoich zarobkach, podejściu do finansów domowych i nie tylko. Opublikowane do tej pory rozmowy w formie wideo spotkały się z dużym zainteresowaniem internautów. Pierwszy odcinek, którego gościem była influencerka Ola Nowak, obejrzało już 65 tysięcy osób. Za wsparcie kreatywne i realizację działań odpowiada agencja Buzzgrow należąca do grupy PZL.

25.05.2022 | przeczytano: 203 razy

PromoTraffic wiąże się umową z marką Flügger. Agencja digitalowa zajmie się m.in. obsługą kampanii Google Ads, reklamą programmatic oraz zadaniami z zakresu content marketingu. Cel? Podkreślenie obecności producenta farb na polskim rynku.

24.05.2022 | przeczytano: 311 razy
Mccann wzmacnia zespół kreacji

Do zespołu McCANN na stanowisko Creative Group Head dołączył Mateusz Gaca, który nadzoruje pracę działu kreacji dla marki Mastercard. Z kolei Michał Sosiński awansuje ze stanowiska Senior Art Director na Creative Group Head w zespole obsługującym markę KFC.

24.05.2022 | przeczytano: 342 razy
CUK Ubezpieczenia z nową strategią komunikacji

CUK Ubezpieczenia  rozpoczął nową kampanię reklamową. Jej celem jest budowanie świadomości firmy poprzez zwrócenie uwagi na dostępność polis w każdym z kanałów sprzedaży. Przygotowane działania marketingowe są częścią nowej strategii komunikacji marki CUK, która wzmocni wizerunek placówek w całym kraju.

23.05.2022 | przeczytano: 300 razy
Newline Interactive: cztery nowe monitory interaktywne na ISE2022

Targi Integrated Systems Europe – ISE 2022, które odbyły się w maju, okazały się wielkim świętem branży AV. Zgromadziły 844 wystawców z 43 krajów. Odwiedziło je ponad 50 000 zwiedzających. Newline Interactive, dostawca wysokiej klasy monitorów interaktywnych i producent, który pod względem liczby sprzedanych monitorów zajmuje 2. miejsce na Świecie, jako jedyny w swoim segmencie zaprezentował, aż cztery nowe modele monitorów. Po raz pierwszy dla szerokiego grona odbiorców były dostępne monitory Lyra, Elara, Vega oraz NAOS+. To pierwsze na rynku monitory interaktywne z Android 11.

23.05.2022 | przeczytano: 450 razy
Pozycjonowanie stron WWW - na czym polega?

Pozycjonowanie strony WWW to sposób na znalezienie się wyżej w wynikach wyszukiwania Google i dotarcie do nowych potencjalnych klientów. Dowiedz się, na czym polega pozycjonowanie stron WWW, z jakich elementów się składa oraz ile trwa taki proces. Warto, bo ta inwestycja naprawdę się opłaca.

20.05.2022 | przeczytano: 627 razy
1 2 3 4 5
Strona 3/52 (artykułów: 2594)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764