logo
WIEDZA
Polska reklama i poligrafiaWIEDZA

Facebook: najpopularniejsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
Sortuj wg: daty popularności liczby komentarzy
liczba artykułów: 4426
Brother DCP-J4110DW: najmniejsza drukarka wielofunkcyjna A3

Firma Brother prezentuje najnowsze i zarazem najmniejsze atramentowe urządzenie wielofunkcyjne oferujące druk w formacie A3. Funkcje drukowania, kopiowania i skanowania zamknięte w eleganckiej obudowie – oto model DCP-J4110DW. Jest to kolejne urządzenie  z przełomowej serii Print 3.0.

18.04.2013 | przeczytano: 10888 razy (komentarzy: 1)
Bombowo w Krakowie - akcja ambientowa jamamto.com

400 kilogramów marchewek, 600 metrów czarnej taśmy izolacyjnej, 550 tarcz budzikowych z logo portalu, szczypta wyobraźni. Dokładnie tyle potrzebne jest do produkcji bomby, która sprawia, że wybucha się (u)śmiechem. Za tą niestandardową akcją ambientową stoi portal informacyjno-społecznościowy jamamto.com, który ruszy już 6 grudnia.

27.11.2011 | przeczytano: 10488 razy
Ciasto w którym wszystko gra: kampania dla Pizzy Giuseppe

W lutym rusza nowa, silna kampania dla Pizzy Guseppe, jednego z najnowszych produktów Dr. Oetkera.

20.01.2012 | przeczytano: 9554 razy
Henio z Tesco śpiewa na Facebooku

Od kilku dni znany z reklam telewizyjnych Henio rapuje na profilu Tesco. Aplikacja już od początku cieszy się dużym powodzeniem, bo bohater potrafi zaśpiewać całą prawdę o użytkownikach.

19.10.2011 | przeczytano: 8726 razy
Kampania Arbovision dla Hotelu Felix

W marcu rozpocznie się kampania informacyjno-wizerunkowa, promująca przystąpienie Hotelu Felix do sieci Best Western. W ramach umowy realizacją działań z zakresu kampanii online, social media, ambient i media relations, a także koordynacją kampanii, zajmie się agencja ARBOvision Warszawa.

01.03.2011 | przeczytano: 8479 razy
'Masz dużego? Kup sobie małego!'

Czy można zrobić kampanię za bardzo niewiele i zyskać bardzo dużo? Japońska marka FUNAI udowodniła, że tak. Kluczem jest dobre rozpoznanie potrzeb i oczekiwań grupy docelowej, kreatywność i… nieco kontrowersyjny pomysł.

31.03.2011 | przeczytano: 8205 razy
Wygraj 5000 zł na zakupy w Top Secret

''Wygraj 5000 zł na zakupy w Top Secret'' - case study kampanii marki Top Secret, która została zrealizowana w dniach 14 października - 14 listopada 2010 r.

25.02.2011 | przeczytano: 7952 razy
Zagraj w reklamie „Pij mleko! Będziesz Wielki” z Agnieszką Radwańską

Rusza tegoroczna odsłona kampanii „Pij mleko! Będziesz Wielki” z polską tenisistką Agnieszką Radwańską. Tym razem każdy ma szanse być Wielki - wystarczy, że pokaże, jak na codzień realizuje swoją pasję. Dlatego tegorocza kampania, poza mediami tradycyjnymi i reklamą, pojawia się na profilu społecznościowym – Facebook.

07.07.2011 | przeczytano: 7598 razy

28 lutego o godzinie 23:00 na antenie MTV Polska wystartował piąty sezon reality show „Warsaw Shore – Ekipa z Warszawy”, a chwilę po emisji, premierowe odcinki są dostępne na platformie player.pl. Dodatkowo widzowie platformy zyskują możliwość obejrzenia wszystkich sezonów show oraz spin offu sezonu czwartego, czyli „Warsaw Shore – Oglądaj z Dziewczynami”.

01.03.2016 | przeczytano: 7228 razy
Lech Premium orzeźwi loterią tegoroczne wakacje.

4 lipca rozpoczęła się letnia loteria piwa Lech Premium. W akcji „Wygraj Ice Safari na drugiej półkuli!” co tydzień można wygrać jeden z ośmiu wyjazdów do Nowej Zelandii oraz 100 przenośnych lodówek. W środku upalnego lata na zwycięzców czeka orzeźwiająca zabawa: skutery śnieżne, clif swing, off-road 4x4, rafting, loty helikopterem nad lodowcem czy snowtubing. Aby wziąć udział w loterii wystarczy kupić jedno opakowanie promocyjne piwa Lech i wysłać kod spod kapsla lub zawleczki – poprzez sms (62gr z Vat) lub www.lech.pl za darmo. Loterię wspierają materiały POS, reklama TV, kampania internetowa oraz działania w mediach – stworzenie sekcji specjalnej Ice Safari na portalu Onet.pl i akcja informacyjna.

05.07.2011 | przeczytano: 6538 razy
Agencja Adv.pl (Lemon Sky) w gronie „Złotych Orłów 2011”

Adv.pl (Lemon Sky) z Grupy ADV otrzymała wyróżnienia w ogólnopolskim konkursie reklamy „Złote Orły”. Agencja została doceniona w kategorii interactive za kampanię „Serce i rozum w social media” oraz w kategorii marketing za kampanię „Viral Kaszpirowski”, bazującą na działaniach marketingu wirusowego.

13.12.2011 | przeczytano: 6477 razy
Adidas przeprasza i obiecuje zadośćuczynienie

Pa aferze z zamalowaniem na użytek reklamy Adidasa prac graffiti na Służewcu, współpracę z firmą zawiesił znany raper i producent hip-hopowy DJ 600 V. Na spotkaniu z muzykiem dyrektor działu marketingu Adidas Polska przekazał wyrazy „skruchy i żalu, z powodu zaistniałej sytuacji” i zapowiedział zadośćuczynienie za spowodowane straty. W opublikowanym na Facebooku oświadczeniu raper wzywa aby dać Adidasowi szansę.

29.03.2011 | przeczytano: 6437 razy (komentarzy: 3)
Nowa siedziba Blueberry na Szpitalnej i na… Facebooku

Zmiana lokalizacji agencji Blueberry Communication Group Sp. z o.o. związana jest z pozyskaniem nowych budżetów, a co za tym idzie z dynamicznym rozwojem całego zespołu.

06.09.2011 | przeczytano: 6334 razy
Stary Browar wiosną rozchwytywany - wiosenna kampania outdoorowa w Poznaniu

Stary Browar przypomina Poznaniakom o nadejściu wiosny i zbliżającej się Wielkanocy. Fioletowe zające stanęły w macierzystym lokalu i na głównych ulicach stolicy Wielkopolski.

31.03.2010 | przeczytano: 6264 razy
Adv.pl (Lemon Sky) zdobywa Grand Webstara 2011

Projekty social media realizowane przez Adv.pl (Lemon Sky) z Grupy ADV znów bezkonkurencyjne! Tym razem niestandardowe narzędzia i kreatywne podejście agencji do komunikacji w mediach społecznościowych zostały docenione w konkursie Web Star Festival. Adv.pl (Lemon Sky) zdobyła nagrodę Creative Webstar i Grand Webstar za kampanię „Serce i Rozum” na Facebooku oraz Webstara Internautów za wielkanocny projekt „Barszcz czy żurek” dla marki WINIARY.

11.12.2011 | przeczytano: 6234 razy

Właśnie ukazała się sieciowa, darmowa wersja Photoshopa. Niestety, jeśli ktoś spodziewał się aplikacji o zbliżonych możliwościach, będzie czuł się rozczarowany.

30.03.2008 | przeczytano: 6132 razy (komentarzy: 1)
Mateusz Zyguła prelegentem kolejnych warsztatów Internet ASAP

Internet ASAP to cykliczne warsztaty skierowane do osób ze środowiska marketingu internetowego. Praktyka w małych grupach i wiedza z e-marketingu przekazywana jest przez ekspertów z branży. W trzeciej edycji kolejny raz mowa będzie o ZOO, którym zarządza aktualnie Google.

27.02.2014 | przeczytano: 6004 razy
Nowa odsłona kampanii „Hazard. Nie igraj.”Zobacz wideo

Kampania społeczna „Hazard. Nie igraj.”, której celem jest zwrócenie uwagi na ryzyko związane z nadużywaniem gier hazardowych, tym razem będzie widoczna w przestrzeni miejskiej dzięki akcji wlepkowej.

30.09.2013 | przeczytano: 5945 razy
Zakupy grupowe na Facebooku jako kanał promocji

Citeam.pl, jeden z serwisów zakupów grupowych, podsumował okres wakacyjny w działaniach social media. Wartość zakupów inicjowanych za pośrednictwem Facebooka wzrosła o 11 proc. i była porównywalna do zysków generowanych dzięki promocji na popularnych agregatorach ofert czy reklamie displayowej w poszczególnych portalach. Czym charakteryzuje się i jak angażuje fan page zakupów grupowych?

25.09.2012 | przeczytano: 5708 razy

Większość klubów piłkarskich z niższych lig utożsamia marketing sportowy z pozyskaniem strategicznego sponsora, umożliwiającego start w kolejnym sezonie. To błędne przekonanie, które utrudnia  wypłynięcie na szersze wody.

30.05.2017 | przeczytano: 5620 razy
Netskaner - narzędzie do zarządzania obecnością firmy w Internecie

Z myślą o firmach, którym zależy na spójnym wizerunku i widoczności w sieci, Eniro Polska uruchamia unikalne na polskim rynku narzędzie - NETskaner. Usługa umożliwia zarządzanie danymi każdej lokalizacji firmy w Internecie i szerokie dotarcie do potencjalnych klientów.

31.07.2017 | przeczytano: 5309 razy
O wyższości okładki nad wkładem

Z pamiętnika Chochlika (7): O wyższości okładki nad wkładem

W chochlikowych wędrówkach po drogach i bezdrożach poligrafii posługujemy się często sformułowaniem „przygotowanie plików do druku”. Jest to skrót myślowy, który poważnie spłyca istotę rzeczy. Dobre stosunki studia graficznego z panami drukarzami to jedna sprawa. Jednak równie mocne wrażenia czekają nas w relacjach z działem introligatorni. A tam zazwyczaj, większość załogi stanowią kobiety. Nie o parytetach jednak dziś będzie mowa.

27.08.2011 | przeczytano: 5272 razy (komentarzy: 4)
Artykuły z cyklu Z pamiętnika Chochlika
Katarzyna Misztal Specjalistą ds. marketingu i PR w Škoda

Zespół PR marki ŠKODA zasiliła Katarzyna Misztal, która od roku pracuje w Dziale Marketingu marki.

12.10.2012 | przeczytano: 5265 razy
Polak zwycięzcą międzynarodowego konkursu Fotolia Ten

Sebastian Powszuk, 24-letni grafik z Polski, został zwycięzcą kreatywnego konkursu graficznego Fotolia TEN, wygrywając m.in. międzynarodową kampanię reklamową o wartości ok. 750 000 zł. Jego praca, której przewodnim tematem jest „Podróż”, została wybrana jako najlepsza z pośród 1260 grafik nadesłanych z całego świata. W konkursie wyróżniono również pracę drugiej osoby z Polski – w kategorii „Lifestyle”.

19.10.2012 | przeczytano: 5158 razy

Nowy międzynarodowy program Happy Meal ma na celu zachęcić dzieci i ich rodziny do "bycia przyjaciółmi Ziemi" oraz uświadomić im, jaki znakomity smak mają warzywa i owoce.

31.07.2011 | przeczytano: 5119 razy (komentarzy: 1)
Photoshop CS6 beta już dostępny w Adobe Labs

Firma Adobe poinformowała, że Adobe Photoshop CS6 beta, zapowiedź tego, co znajdzie się w następnej wersji oprogramowania wyznaczającego standardy w cyfrowym przetwarzaniu obrazów, można już bezpłatnie pobrać z serwisu Adobe Labs. Klienci mogą pobierać wersję beta, wypróbowywać ją i wysyłać swoje opinie do zespołu, pracującego nad produktem. Photoshop CS6 beta, wyposażony w rewelacyjne innowacje i nowe funkcje, o znacznie większej wydajności, jest dostępny w edycjach na platformy Mac OS i Microsoft Windows. Przewiduje się, że wersja finalna będzie dostępna w pierwszej połowie 2012 r.

23.03.2012 | przeczytano: 5109 razy
Najnowsza kampania Gdańska

Są wśród nas ludzie, którzy nie poddając się własnym ograniczeniom, osiągają więcej. Są także miejsca, które w naturalny sposób im sprzyjają. Takim miejscem jest Gdańsk, miasto które o kreatywnych osobach mówi: „Beyond the Frame”, zachęcając tym samym do wychodzenia poza ramy i schematy. Ludzie BTF są jednym z elementów najnowszej kampanii wizerunkowej miasta.

27.10.2011 | przeczytano: 5067 razy
Wartość rynku reklamowego w I poł. 2020 r. spadła o 15,3 proc.

Wartość rynku reklamowego w Polsce w pierwszym półroczu 2020 r. wyniosła 4 mld zł, co oznacza spadek o 15,3%. Redukcja wydatków reklamowych o 27,9% w drugim kwartale to najgorszy wynik w historii.  

03.09.2020 | przeczytano: 5004 razy
Premiera kalendarza charytatywnego „Rozbieramy, żeby ubrać”

Kalendarz, który przedstawia rozbieraną sesję zdjęciową DJ’ów radia ESKA, trafił do odbiorców w Mikołajki. Odzież o wartości zysku ze sprzedaży tej wyjątkowej publikacji zostanie przekazana do wybranych Domów Dziecka.

07.12.2011 | przeczytano: 4965 razy
CH Forum z Małgorzatą Sochą przez kolejny rok

Okrzyknięta ponownie w 2012 roku najlepiej ubraną Polką, doceniana aktorka Małgorzata Socha wciąż jest jedną z najlepiej rozpoznawalnych i najpozytywniej odbieranych polskich gwiazd. I nadal będzie ambasadorką Centrum Handlowego FORUM w Gliwicach. Po roku współpracy z gwiazdą zarządca obiektu wraz z właścicielem podjęli decyzję o przedłużeniu z nią kontraktu.

14.02.2013 | przeczytano: 4918 razy
Rusza nowa kampania marki Tyskie

Tyskie zachęca i inspiruje rodaków do składania sobie życzeń w oryginalny i ciekawy sposób – za pomocą etykiet i nadruków na opakowaniach. Najnowsza kampania reklamowa marki prowadzona pod hasłem ”Tyskiego najlepszego” startuje 12 listopada i potrwa do końca grudnia.

12.11.2014 | przeczytano: 4838 razy
Adidas kłamie w sprawie zniszczenia graffiti na Służewcu?Zobacz wideo

Afera wokół zamalowania na użytek kampanii firmy Adidas prac graficiarzy na murze otaczającym służewiecki tor wyścigów konnych nabiera rumieńców. Wczorajszym zapewnieniom firmy, wg której to sam właściciel zgłosił się z propozycją wykorzystania muru, kłam zadaje dzisiejsze oświadczenie Totalizatora Sportowego.

28.03.2011 | przeczytano: 4813 razy
Leszek Chmielewski jedzie na Woodstock z nowymi opakowaniami

Działania promocyjne marki Lech Premium związane z Przystankiem Woodstock ruszają w lipcu br. Ogólnopolska kampania obejmuje outdoor, również w niestandardowej odsłonie, oraz reklamę w pociągach PKP. Dodatkowo, w wybranych stacjach radiowych - Trójka Polskie Radio oraz Antyradio - pojawią się audycje sponsorowane. Całość uzupełni kampania digital, komunikacja na Facebooku i Spotify oraz działania PR.

22.07.2015 | przeczytano: 4801 razy (komentarzy: 1)

Firma Adobe poinformowała o wprowadzeniu na rynek oprogramowania Adobe Muse, które umożliwia projektantom tworzenie stron internetowych bez konieczności pisania kodu. Rozwiązanie Adobe Muse było dotychczas dostępne jako publiczna wersja beta. Dzięki niemu planowanie, projektowanie i publikowanie oryginalnych stron w standardzie HTML jest równie łatwe jak opracowywanie układów wydruku. Adobe Muse udostępnia strony główne, wbudowane narzędzia interaktywne i możliwość korzystania z ponad 400 czcionek WWW w bibliotece Adobe Typekit, dzięki czemu tworzenie wyjątkowych, profesjonalnych stron internetowych jest proste.

14.05.2012 | przeczytano: 4798 razy
Akcja Żubrówki z Wellman i Prokopem

Otulanie drzew zielonym futrem w ramach ogólnopolskiej akcji ''Żubranko otula na zimę'' z Marcinem Prokopem i Dorotą Wellman odbędzie się 10 grudnia.

02.12.2010 | przeczytano: 4715 razy
Ewa Farna rozpoczyna współpracę z siecią Subway - 7 odsłon kampanii Sub of the Day

Ewa Farna rozpoczyna współpracę z siecią restauracji SUBWAY. Działania będą obejmowały użyczenie wizerunku gwiazdy w ramach nowej kampanii „Sub of the Day”. Piosenkarka wzięła udział w sesji zdjęciowej, w której pokazuje się w 7 różnorodnych odsłonach. Poza działaniami reklamowymi oraz w social media, w listopadzie zostanie przeprowadzony konkurs, którego zwycięzcy będą mogli zjeść lunch z gwiazdą. Kampania będzie prowadzona do końca roku równolegle na terenie Polski i Czech.

09.10.2011 | przeczytano: 4671 razy
Konkurs na logo Solidarnej Polski rozstrzygnięty: zamiast nagrody - zlecenie

Klub Solidarna Polska zaprezentował logo partii, która ma zadebiutować na zbliżającym się kongresie załozycielskim. Wbrew zapowiedziom, zamiast 5 tys. zł nagrody, autor zwycięskiego projektu otrzymał od Solidarnej Polski zamówienie na wykonanie „szerszej wizualizacji”, która będzie zaprezentowana w trakcie kongresu.

22.03.2012 | przeczytano: 4515 razy (komentarzy: 6)
Prowokująca rekrutacja Eura7

Pomimo zauważalnego od kilku lat spowolnienia gospodarczego, firmy z branży nowych mediów i reklamy rozwijają się w szybkim tempie i wciąż potrzebują nowych pracowników. Chcąc przyciągnąć najlepszych, często same wychodzą z inicjatywą i podejmują niestandardowe działania.

21.04.2016 | przeczytano: 4451 razy

Od pewnego czasu obserwujemy klarowanie się nowego trendu w e-commerce. Tworzą go ludzie otwarci na nowe wyzwania, którzy wiedzą, że pasja i umiejętność wykorzystania możliwości, jakie daje internet, to pierwszy krok do biznesowego sukcesu. O kim mowa?

12.12.2011 | przeczytano: 4416 razy
Jesteś w centrum uwagi - pierwsza globalna kampania Avivy

Autentyczni klienci i pracownicy są bohaterami pierwszej globalnej kampanii grupy Aviva, rozpoczynającej się dzisiaj w Warszawie, Londynie, Paryżu i Singapurze. Firma zachęca do pokazania twarzy na znanych budynkach.

05.10.2010 | przeczytano: 4413 razy
Rodzaje wizytówek

Praktyczny Poradnik Poligraficzny: Rodzaje wizytówek

Czasy się zmieniają, zwyczaje też, ale wbrew pozorom, podstawowe funkcje współczesnych wizytówek, nie odbiegają specjalnie od funkcji, jakie pełniły onegdaj. Nadal służą one głównie wymianie podstawowych danych osobowych. Maleje natomiast liczba stricte prywatnych funkcji wizytówek, na rzecz funkcji służbowych. Nowością może być także rosnąca rola funkcji marketingowych i reklamowych. Z tego punktu widzenia możemy wyróżnić trzy podstawowe rodzaje wizytówek: wizytówki prywatne (osobiste), wizytówki służbowe (imienne i firmowe) oraz wizytówki reklamowe.

26.06.2021 | przeczytano: 4337 razy
Nagrody Effie 2013: podsumowanie i pełna lista laureatów

Nagroda Grand Prix, 6 Złotych Effie, 13 Srebrnych Effie i 19 Brązowych Effie – tak w skrócie zakończyła 14 października w Teatrze Wielkim – Operze Narodowej, XIV gala rozdania nagród Effie.

21.10.2013 | przeczytano: 4321 razy
Pieniądze za kryptoreklamę polskim blogerom nie śmierdzą?

Awantura jaka rozpętała się po opublikowaniu przez yotuberów spod znaku AbstrachujeTV filmiku zawierającego nieoznaczone lokowanie produktu daje smutny obraz standardów obowiązujących w polskiej "blogosferze". Argumenty za oczywistym w tradycyjnych mediach wymogiem oznaczania materiałów promocyjnych zdają się być dla części blogerów zupełnie niezrozumiałe.

14.10.2014 | przeczytano: 4283 razy (komentarzy: 3)
Citeam.pl wystartował z kampanią reklamową

Serwis zakupów grupowych Citeam.pl, należący do Grupy Allegro, rozpoczął kampanię promującą kupowanie za pół ceny. Kompleksowe działania objęły telewizję, radio, kino, internet, outdoor oraz eventy pod hasłem Salony Grzechu. Akcję przygotowała i zrealizowała krakowska agencja Opcom we współpracy z firmami Starcom i dotPR.

12.10.2011 | przeczytano: 4230 razy
Nowa kampania napoju Frugo Black&White

Ruszyła kolejna odsłona kampanii Frugo. Tym razem w telewizyjnych i internetowych spotach oraz na bilboardach zobaczyć można Frugo w wersji Black&White.

25.09.2012 | przeczytano: 4204 razy
W trójwymiarze: na muralu i w kinie: największa kampania ŠkodyZobacz fotorelację

Marka ŠKODA wystartowała z największą kampanią reklamową swojego flagowego auta. Premierze nowej ŠKODY Octavii towarzyszy m.in. pierwszy w Polsce pokaz video mappingu 3D na muralu oraz w sali kinowej. Działania promujące markę potrwają do 30 kwietnia.

12.03.2013 | przeczytano: 3912 razy
Nowa kampania mBanku: RÓB TO gdzie chcesz

Internetowy mBank rozpoczyna kampanię promującą innowacyjny sposób na oszczędzanie, czyli usługę mSaver. Jest ona prowadzoną pod hasłem RÓB TO! W kampanii bank wykorzysta rosnącą popularność aplikacji mobilnych oraz elementy grywalizacji.

04.06.2012 | przeczytano: 3906 razy (komentarzy: 1)
Arbointeractive zdobywa Impactora

Grupa ARBOinteractive odebrała statuetkę Impactora 2010 w kategorii ''Projekt roku - Event roku'' za zorganizowanie konferencji Facebook Now inaugurującej współpracę ARBOinteractive z serwisem Facebook.

06.03.2011 | przeczytano: 3899 razy
Fuck na Dzień Pamięci Powstania Warszawskiego: Maspex przeprasza I PŁACI

Profil napoju energetycznego Tiger na Instagramie został 1 sierpnia, w Narodowy Dzień Pamięci Powstania Warszawskiego okraszony grafiką ze skierowanym ku górze środkowym palcem i hasłem „1 sierpnia dzień pamięci”, oraz „Chrzanić to, co było. Ważne to, co będzie!”. To kolejny po reklamie PGE bulwersujący przypadek nawiązania do Powstania w celach reklamowych.

09.08.2017 | przeczytano: 3896 razy (komentarzy: 36)
Noworoczna odsłona kampanii PKO BP z Szymonem Majewskim

Ostatniego dnia 2011 roku PKO Bank Polski startuje z nową odsłoną kampanii reklamowej z udziałem Szymona Majewskiego. Sylwestrowo-Noworoczne spoty mają na celu promocję Banku jako największej instytucji finansowej na giełdzie o istotnym wpływie na rozwój polskiej gospodarki.

30.12.2011 | przeczytano: 3890 razy
1 2 3
Strona 1/89 (artykułów: 4426)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
Sortuj wg: daty popularności liczby komentarzy
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764